Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mazda ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

121 , 25
2 , 212
3 , 196
323 , 96
5 , 156
6 , 308
626 , 11
B series , 21
BT-50 , 31
CX-3 , 11
CX-5 , 25
CX-7 , 85
CX-9 , 4
Demio , 62
E series , 2
MPV , 44
MX-3 , 5
MX-5 , 10
MX-6 , 11
Mazda2 , 44
Mazda3 , 32
Mazda5 , 28
Premacy , 55
Protege , 2
RX-6 , 1
RX-8 , 51
Tribute , 21
Xedos , 4

Gjej mijera njoftime per Mazda ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Mazda me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Mazda nga modelet e ndryshme si Mazda 121, 626, 929, Seri B, Bongo, CX-3, CX-5, Demio, E series, MX-3, MX-5, Millenia dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 17:30 Makina , Durrës

Mazda 2 Automatike

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:51 Makina , Tiranë

Shitet Mazda 2 Sport 1.6 Nafte

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:24 Makina , Fier

Mazda 4x4 viti 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:20 Makina , Korçë

Shitet Mazda CX-7 Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 Makina , Pogradec

Mazda 2 shitet nderrohet benzine manuale

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:09 Makina , Tiranë

Shitet Mazda BT-50, viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 2 1.4 Gaz-Benzin Automatik.

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:38 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 3 NAFTE 1.6 VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE 1

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Makina , Elbasan

SHITET/ MAZDA/5/ VITI 2006/1.9/ NAFT

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:17 Makina , Tiranë

MAZDA CX7 2.3 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:10 Makina , Fier

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:28 Makina , Tiranë

Mazda 6 2.3 Automat 4x4

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:47 Makina , Tiranë

Benzin+gaz.shitet nderrohet

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:51 Makina , Berat

MAZDA B SERIES

4 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 Dyqani Makina , Fier

Mazda 5

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:43 Makina , Gjirokastër

❌Mazda 6 Automat (gaz)2006 ❌

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:14 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mazda Cx-5 Revolution,Automat ����

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 19:05 Dyqani Makina , Tiranë

MAZDA 6, VITI 12/2007, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 14:39 Makina , Tiranë

I diskutueshem, Mazda cx7 2.3 Benzine-Gaz.

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:49 Makina , Tiranë

OKAZION - Shes makinë zviceriane

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 09:49 Makina , Tiranë

OKAZION - shitet makine Zvicre

6 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 09:34 Makina , Mallakastër

Shitet ose nderrohet me makin c clas 220 me portobagazh..

5 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 09:12 Makina , Tiranë

Shitet Mazda CX-5 e 2013

13 290 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 23:05 Makina , Fier

Mazda 5 Benzin Gaz 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 14:15 Dyqani Makina , Fier

Mazda 6

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mazda 6 - 1.8 Benzin

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mazda 5 diesel

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mazda 5

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mazda 5

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 09:19 Makina , Tiranë

Okazion i diskutueshem: shitet 12.000 euro

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 08:28 Makina , Tiranë

okazion shes MAZDA 5 2.0 nafte manual

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:09 Makina , Tiranë

OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 16:25 Makina , Tiranë

Mazda

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 15:59 Makina , Durrës

MAZDA MPV 1.9 NAFT

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 19:40 Makina , Elbasan

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 11:38 Dyqani Makina , Vlorë

Mazda CX-7

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 17:00 Makina , Tiranë

MAZDA 6 2.3 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2007 FULL OPTION

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 11:34 Makina , Tiranë

Mazda

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 11:26 Makina , Tiranë

Mazda 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 17:53 Makina , Durrës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:46 Makina , Durrës

Mazda 3

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 10:05 Makina , Tiranë

Mazda 2 ... ��Shitet..��

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 17:47 Makina , Tiranë

Mazda CX-5 2.2 4WD Diesel Sports Line

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 20:36 Makina , Fier

Mazda 5 benzin gaz

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 00:52 Makina , Fier

Mazda 3 Sport 2.2 Naft (2009)

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 00:48 Makina , Fier

Mazda cx7 mundsi ndrrimi

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 19:50 Dyqani Makina , Tiranë

MAZDA CX7, VITI 2011, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.2 NAFTE

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Mar 15:45 Makina , Tiranë

MAZDA CX-5 VITI 2021

35 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Nese jeni duke kerkuar per Mazda ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej Mazda ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Mazda me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Mazda nga modelet e ndryshme si: Mazda 121, 626, 929, Seri B, Bon go, CX-3, CX-5, Demio, E series, MX-3, MX-5, Millenia dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Mazda ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Mazda ne MerrJep.al


Nese keni Mazda qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione