Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | Premacy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda Premacy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 18:01 ,

Mazda Premacy 1.9, v.99, Benzine+Gas

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 08:40 ,

Mazda Premacy

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 05:16 ,

Shitet mazda okazion

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 13:03 ,

Shitet okazion Mazda

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:40 ,

Shitet mazda premancy viti 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 22:57 ,

I diskutueshem

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 01:05 ,

Okazion!

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 15:36 ,

Mazda

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:19 ,

Mazda Premacy dizel

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 19:25 ,

MAZDA PREMACY 2.0 nafte

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 16:19 ,

MAZDA premacy 2.0 nafte

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 16:07 ,

SHITET MAZDA SUPER EKONOMIKE 1500€

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 15:27 ,

Shitet Mazda Premacy

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 19:41 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 17:20 ,

Mazda Premacy benzin+gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 17:26 ,

Shitet Mazda Premcy, Super gjendje

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 18:30 ,

Shitet automjeti

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 23:55 ,

Shitet ndrohet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 13:32 ,

Mazda permacy okazion

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 14:43 ,

Mario

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 22:52 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 17:55 ,

Mazda premacy

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 09:53 ,

Mazda

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Tet 11:26 ,

Mazda premacy

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 14:10 ,

Mazda Premacy 1.8 motorri prish

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Tet 08:40 ,

Mazda premacy

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 10:58 ,

Mazda premacy

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 17:14 ,

Shitet ose nderohet..

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 13:10 ,

Mazda okazion okazion

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 18:38 ,

Mazda Primacy Viti 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:02 ,

Mazda

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Jan 11:41 ,

Mazda

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 11:36 ,

Mazda Premecy benzin

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 21:47 ,

mazda premacy

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Jan 20:08 ,

Mazda

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 07:27 ,

Shes automjetin

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 18:09 ,

Makine Mazda

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 21:05 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Sht 20:14 ,

Per arsye mosperdorimi e ardhur nga gjermania

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 13:14 ,

Mazda Premacy, 1.8 Benzine, 22 eur dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Sht 15:14 ,

Mazda Premacy

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 16:50 ,

Mazda Premecy benzin

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 11:15 ,

Mazda premacy sport

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:32 ,

SUPER okazion Mazda Premacy

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 15:51 ,

Mazda Premacy dizel

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:43 ,

shitet mazda premacy viti 2005 dizel

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 20:22 ,

Mazda premacy

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 15:53 ,

3200€

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 17:38 ,

mazda premacy

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 11:14 ,

Mazda Premacy 2.0 Diesel -03

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda Premacy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione