Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mazda Të gjitha në Fier

121 , 3
2 , 8
3 , 12
323 , 6
5 , 19
6 , 47
B series , 3
BT-50 , 4
CX-5 , 1
CX-7 , 7
Demio , 10
MX-3 , 1
MX-6 , 2
Mazda2 , 5
Mazda3 , 1
Mazda5 , 1
Premacy , 1
RX-8 , 13
Tribute , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:24 Makina , Fier

Mazda 4x4 viti 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:10 Makina , Fier

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:01 Dyqani Makina , Fier

Mazda 5

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 23:05 Makina , Fier

Mazda 5 Benzin Gaz 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 14:15 Dyqani Makina , Fier

Mazda 6

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mazda 6 - 1.8 Benzin

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mazda 5 diesel

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mazda 5

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mazda 5

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 20:36 Makina , Fier

Mazda 5 benzin gaz

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 00:52 Makina , Fier

Mazda 3 Sport 2.2 Naft (2009)

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 00:48 Makina , Fier

Mazda cx7 mundsi ndrrimi

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 16:47 Makina , Fier

Mazda 5 2.0 benzin gaz spo ardhur nga zvicra

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 11:59 Makina , Fier

Mazda cx-7 automat gaz_benzine

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Jan 07:50 Makina , Fier

MAZDA 5

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 16:03 Makina , Fier

Shitet mazda 6

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 17:27 Makina , Fier

Mazda5 2.0 cd extra style 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 16:56 Makina , Fier

Mazda

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 08:42 Makina , Fier

Okazion

9 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 18:43 Makina , Fier

Shitet mazda 6 benzin/gaz

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 11:06 Makina , Fier

Mazda Rx8

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Maj 21:55 Makina , Fier

Mazda

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 22:23 Makina , Fier

SHITET

4 EUR

23 Shk 10:25 Dyqani Makina , Fier

U SHIT MAZDA 2 me nafte 1.4 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 17:08 Makina , Fier

Mazda 121

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 13:06 Makina , Fier

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 19:03 Makina , Fier

Mazda RX8

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Tet 00:54 Makina , Fier

Mazda 3

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 15:44 Makina , Fier

Mazda 3 2008 1.6 turbo manual

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 19:19 Makina , Fier

Mazda 6 2.2 naft manuale

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 18:43 Makina , Fier

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 20:17 Makina , Fier

Mazda rx8

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Korr 14:36 Makina , Fier

3300 euro 2008 Mazda 3 1.6Turbo naft , manual

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 04:07 Makina , Fier

Shitet ose nderrohet

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 01:50 Makina , Fier

Mazda 2

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 19:12 Makina , Fier

RX-8 Shitet per arsye emigrimi

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Pri 19:02 Makina , Fier

Pick up Mazda BT-50

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:33 Makina , Fier

Mazda 5 Benzin Gaz Viti 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 21:49 Makina , Fier

Mazda 6 2011 2.2 nafte fulllllll

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 14:00 Makina , Fier

Mazda

870 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 05:09 Makina , Fier

Mazda 3 gaz benzin 1.6

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 10:46 Makina , Fier

Mazda 6 2010 2.2 nafte

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Dhj 11:55 Makina , Fier

Shitet Mazda 6

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 16:59 Makina , Fier

RX-8 1.3 Benzine 200Hp

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Nën 10:07 Makina , Fier

Mazda 323

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 09:47 Makina , Fier

Shitet makina cmimi i diskutushem

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 21:37 Makina , Fier

Shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 21:37 Makina , Fier

Shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 15:16 Makina , Fier

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione