Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | Demio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda Demio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Sht 10:19 ,

2 Fenere dhe 2 Sinjale Makine - Mazda Demio vitpr.96-00

15 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 18:08 ,

Mazda i.2 okazion

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 13:35 ,

Mazda 1.2 benzin me letra per 2 vjet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 13:17 ,

Mazda 1.2 benzin letra per 1 vit

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 22:29 ,

shitet

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:29 ,

shitet

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:29 ,

shitet

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:29 ,

shitet

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 20:28 ,

Shitet Automat

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 10:12 ,

Shitet Automat

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 15:29 ,

Shitet-automat

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 21:04 ,

Shitet Automat

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 13:34 ,

Shitet Mazda Automat

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 21:54 ,

Shitet Mazda Automat

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 12:32 ,

Shitet Mazda Automat

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:38 ,

Shitet Mazda Automat

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 11:26 ,

Shitet Mazda automat super gjendje

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 22:46 ,

Shitet Mazda automat super gjendje

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 09:26 ,

Okazionn Mazda Demio Benzine 1000 Euroo

999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 12:27 ,

Makin familjare mazda ekonomike 1.2

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 13:22 ,

Mazda Demio 1.4 b+gaz

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 20:00 ,

Mazda Demio

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 19:52 ,

Mazda Okazion!!

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 07:08 ,

Mazda demio

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 16:51 ,

Mazda Demio Okaziooon!!!

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 17:21 ,

ECU PER MAZDA DMIO 1.3 16V

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 21:22 ,

Mazda demio active

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 13:52 ,

Mazda Demio dizel

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 12:16 ,

mazda dwmio

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 11:25 ,

Mazda Demio

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 17:17 ,

Shitet mazda demio (Okazion)

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 10:37 ,

Mazda Demio benzin+gaz

90 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 21:17 ,

Okazionnn!!

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 13:44 ,

MAZDA DEMIO

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 16:23 ,

SHITET Mazda Demio

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 21:32 ,

Mazda demio

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 16:42 ,

Mazda

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 11:44 ,

Mazda demio

300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 12:53 ,

Shitet Mazda Demio

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Jan 08:40 ,

shitet

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 21:58 ,

Mazda Demio benzin

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 14:45 ,

Mazda Demio

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 22:56 Dyqani ,

U SHIT Mazda Demio 1.3 Benzin Gas

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Tet 19:20 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 21:48 ,

Mazda Demio

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Korr 16:57 ,

MAZDA DEMIO

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 15:27 ,

Mazda Demio

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 07:59 ,

Mazda Demio

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 23:37 ,

Mazda Demio benzin

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 14:35 ,

Mazda Demio shitet ose nderrohet me BENC

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda Demio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione