Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | CX-7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda CX-7 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:38 ,

2007 Mazda CX-7

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:19 Dyqani ,

MAZDA CX7 Vit.2008 "BENZINE GAZ" 4x4

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:14 ,

Mazda CX7 2.2 NAFTE 2011

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:50 ,

Shitet dhe nderrohet ++ ---

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 ,

OKAZION, Mazda cx7 2.3 Benzine-Gaz.

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 00:45 ,

mazda cx7

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 16:55 ,

MAZDA CX-7 AUTOMAT BENZINE GAS PERFEKT

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Maj 11:08 ,

Shitet Mazda cx 7

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 21:30 ,

MAZDA CX 7 MOTORR 2.5 BENZINE+GAS...VITI 2012 AUTOMAT

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 21:10 Dyqani ,

MAZDA CX7, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 2.2 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Pri 21:09 ,

MAZDA GAZ/BENZINE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 01:48 ,

Mazda CX-7 (Benzine/Gaz) OKAZION

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 20:09 ,

MAZDA CX7

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:29 ,

OKAZION, Mazda cx7 2.3 Benzine-Gaz.

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:38 ,

SHITET!

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 01:19 ,

Mazda CX-7

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:15 ,

Mazda cx7

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 14:16 ,

Mazda

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 20:24 ,

Shes mazda xc7

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 19:40 ,

Mazda CX7

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 12:59 ,

Okazion mazda CX-7

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Jan 10:52 ,

SHITET MAZDA CX-7 BENZIN-GAS ME CMIM OKAZION!!!

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 10:52 ,

SHITET MAZDA CX-7. OKAZION!!!!

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Dhj 21:07 ,

Makina eshte ne super gjendje shum e mbejtur

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 09:22 ,

shitet ose ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Nën 15:35 ,

��OKAZION ��

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:54 ,

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Nën 11:31 ,

Shitet Mazda

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 00:55 ,

Mazda Suv

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 00:55 ,

Mazda

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 00:54 ,

Shitet dhe mundesi nderrimi me VW TIGUAN benzine + gaz

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 15:11 ,

Mazda

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 19:40 ,

Shitet makine

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Sht 20:00 ,

Mazda CX-7 full option

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 18:43 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 18:58 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 13:47 ,

Mazda cx7

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 22:58 ,

Mazda cCX 7 dizel 2010 full option

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 11:48 ,

SUPER OKAZION!! Mazda cx-7 shitet ose ndrrohet +\-

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 14:21 ,

mazda cx-7

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:29 ,

Mazda 4×4 me 260 k:fuqi

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Nën 16:26 ,

Mazda CX-7 2.4 Benzin Gas

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 02:55 ,

Mazda 4×4 me 260 k:fuqi

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Tet 20:31 ,

Mazda CX-7 2.2 Nafte

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Sht 17:15 ,

Mazda CX-7 2.3 Benzine/Gas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 16:14 ,

Mazda cx-7

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 18:58 ,

Mazda cx7

9 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 17:21 ,

Mazda CX-7

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 15:01 ,

Mazda cx7 Okazion

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Shk 13:48 ,

Makina

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda CX-7 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione