Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mazda 6 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Mazda 6 ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Mazda 6 me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Mazda 6 apo modele tjera si Mazda 121, 626, 929, Seri B, Bongo, CX-3, CX-5, Demio, E series, MX-3, MX-5, Millenia dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.29 Maj 15:20 Makina , Tiranë

Shitet "Mazda 6 II Sedan (GH)  Viti 2008-09" Nafte, Manuale

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 16:53 Makina , Tiranë

Shitet "Mazda 6 II Sedan (GH)  Viti 2008-09" Nafte, Manuale

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 16:34 Makina , Tiranë

Mazda 6 2.0 Automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 20:57 Makina , Tiranë

Shitet Mazda 6 II Sedan (GH) Viti 2008-09" Nafte CD 2.0,

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 07:54 Dyqani Makina , Tiranë

MAZDA 6, VITI 12/2007, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 16:46 Makina , Tiranë

MAZDA 6 2.3 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2007 FULL OPTION

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 13:11 Makina , Tiranë

MAZDA 6

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:33 Makina , Tiranë

Mazda

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 12:49 Makina , Korçë

Shes mazda 6

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 10:48 Makina , Tiranë

Okazion shitet Mazda 6 benzin gaz 3500 Euro i diskutueshem

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 17:40 Makina , Lushnjë

Mazda 6

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 10:26 Makina , Elbasan

Shitet

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 08:11 Makina , Tiranë

Okazion per pak dite Mazda 6

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 09:53 Makina , Elbasan

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 16:03 Makina , Fier

Shitet mazda 6

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 20:25 Makina , Tiranë

Mazda 6 automat 2.0

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 10:23 Makina , Shkodër

Mazda 6

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 09:23 Makina , Korçë

Mazda 6

3 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 00:07 Makina , Tiranë

Mazda 6

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 07:18 Makina , Tiranë

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 17:47 Makina , Lezhë

te gjitha sherbimet e bera pranohet ndrrim

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 17:36 Makina , Lezhë

super gjendje tgjitha sherbimet e bera letra 1vit

11 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 17:12 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 18:43 Makina , Fier

Shitet mazda 6 benzin/gaz

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 09:11 Makina , Korçë

Mazda 6 - SUPER CMIM DHE GJENDJE- BENZIN GAZ

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 11:05 Makina , Tiranë

MAZDA 6 MOTORR...1.8 BENZINE+GAS...VITI 09 MANUAL

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Gush 14:11 Makina , Tiranë

Mazda 6

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Gush 11:17 Makina , Durrës

Mazda 6

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 08:58 Makina , Tiranë

Okazion Mazda 6

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 22:12 Makina , Tiranë

Shitet okazion

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 06:59 Makina , Durrës

❌U shit❌

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 23:03 Makina , Durrës

super okazion mazda 6

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 23:03 Makina , Durrës

⚠️super okazion⚠️

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 12:37 Makina , Kukës

Pjesë kembimi për Mazda 6 2005 2.0D

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 13:15 Makina , Tiranë

OKAZION !! MAZDA 6

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 20:39 Makina , Has

OKAZIJON MAZDA

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 20:25 Makina , Tiranë

Shitet mazda 6 per pjes kembimi

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:17 Makina , Tiranë

Mazda 6

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 11:31 Makina , Tiranë

SHITET!

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 01:37 Makina , Shkodër

Mazda 6

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 22:18 Makina , Tiranë

Mazda 6 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 20:46 Makina , Tiranë

Mazda 6 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 20:00 Makina , Durrës

mazda 6 nafte 2.2 e vitit 2010 ne gjendje shume te mire

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 19:02 Makina , Durrës

Mazda 6

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 01:29 Makina , Durrës

mazda 6 nafte 2.2 e vitit 2010 ne gjendje shume te mire

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 13:35 Makina , Tiranë

SHITET!

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 21:51 Makina , Vlorë

Mazda 6

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 18:34 Makina , Tiranë

Mazda 6 SK SKYACTIV-D 184 FWD 6AG Sportsline + LEDER-S

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Shk 21:23 Makina , Tiranë

Mazda 6 2.2 Kombi SKYACTIV-D Aut. Center-Line

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 23:48 Makina , Tiranë

MAZDA 6 FULL OPTION 2010 BUSSINES EDITION

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Nese jeni duke kerkuar per Mazda 6 ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej Mazda 6 ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Mazda 6 me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Mazda 6 nga modelet e ndryshme si: Mazda 121, 626, 929, Seri B, Bon go, CX-3, CX-5, Demio, E series, MX-3, MX-5, Millenia dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Mazda 6 ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Mazda 6 ne MerrJep.al


Nese keni Mazda 6 qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione