Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | 323

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda 323 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Pri 19:43 ,

Automat Impjant Gazi

2 159 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 08:51 ,

mazda 1.6 benzin gas

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 14:42 ,

MAZDA

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 11:57 ,

Mazda

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 05:00 ,

Mazda 323 viti 1996

1 200 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 12:17 ,

Mazda 1.4

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 18:42 ,

Mazda 1.4Benzin

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 01:10 ,

Mazda 323f Automatik 95000km 100% origjinale

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Qer 22:24 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 21:28 ,

dhermi

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 21:20 ,

dhermi

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 09:17 ,

Mazda 323

1 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 15:41 ,

MAZDA 323

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 10:07 ,

Mazda 323

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 09:47 ,

Shitet makina cmimi i diskutushem

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 21:37 ,

Shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 21:37 ,

Shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 08:17 ,

Mazda

1 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 18:00 ,

Shitet Okazion

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Tet 17:01 ,

Mazda 323

700 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Sht 17:38 ,

Mazda 323

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 10:11 ,

Mazda 323

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 08:47 ,

Mazda

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 23:09 ,

Arsye emigrimi

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 19:23 ,

Mazda

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 18:28 ,

Mazda gaz-benxin

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 19:33 ,

Mazda 323

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 19:29 ,

Benzin gaz

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 12:25 ,

Mazda 323

150 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Jan 14:41 ,

Mazda 323 viti 2000 1,5 Benzin

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 18:24 ,

MAZDA 2006

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 13:37 ,

Makina shitet per arsye personale

800 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 14:56 ,

Mazda 323 benzin

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 22:44 ,

Mazda 323F benxin-gaz automat vetem 136 mij km��

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 19:19 ,

Mazda 323 1.6 benzine

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 12:52 ,

Mazda 323 dizel

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 10:15 ,

Mazda okazion

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 23:36 ,

Mazda 323 benzin

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 15:58 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 17:58 ,

Mazda 323

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 16:36 ,

Mazda 323f

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 17:43 ,

Mazda 323 benzin

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 16:28 ,

Mazda

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 11:28 ,

Shitet Mazda Lantis 323

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 09:19 ,

��������Mazda 323����������

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 11:17 ,

Mazda okazionnn

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 12:24 ,

Mazda 1.2 automatike

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 10:28 ,

Mazda 323 viti 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 11:37 ,

Mazda

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:57 ,

Mazda

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda 323 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione