Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mazda 2 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda 2 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:10 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 17:13 Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 10:10 Makina , Durrës

OKAZION MAZDA 2 MOTORR 1.4 NAFTE VITI 2008 DOGANA PAGUAR

3 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 12:13 Makina , Durrës

Mazda 2 1.4 Benzinë 2007 Okazion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 14:02 Makina , Durrës

Mazda 2 1.4 Benzinë 2007 Okazion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 22:35 Makina , Durrës

Mazda 2 1.4 Benzinë 2006 Okazion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 11:10 Makina , Durrës

OKAZION MAZDA 2 MOTORR 1.4 NAFTE VITI 2008 DOGANA PAGUAR

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 12:10 Makina , Durrës

OKAZION MAZDA 2 MOTORR 1.4 NAFTE 2008 DOGANA PAGUAR

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 11:12 Makina , Durrës

OKAZION MAZDA 2 MOTORR 1.4 NAFTE 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 14:44 Makina , Durrës

Mazda2 okazion

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:58 Makina , Durrës

Mazda 2 1.4 Benzinë 2006 Okazion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 15:45 Makina , Durrës

Mazda 2

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Korr 20:51 Makina , Durrës

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 06:50 Makina , Durrës

OKAZION MAZDA2 1.4 DIESEL MANUAL

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 10:32 Makina , Durrës

OKAZION MAZDA2 1.4 DIESEL

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 13:49 Makina , Durrës

Shitet mazda 1.4 benzin automat me dogan gati per targa

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Dhj 07:39 Makina , Durrës

Mazda 2 Okazion

24 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 13:18 Makina , Durrës

Mazda 2 AUTOMATIKE , 1.4 Benzin �������� 200

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 14:48 Makina , Durrës

Mazda 2

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Korr 20:56 Makina , Durrës

Mazda 2

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 21:12 Makina , Durrës

Shitet urgjent

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 08:35 Makina , Durrës

Shitet Mazda OKAZION

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 15:46 Makina , Durrës

Shitet mazda viri 2006 me dokumenta te sapo prera

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Dhj 20:05 Makina , Durrës

Shitet mazda 2 .1.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 16:08 Makina , Durrës

Mazda

4 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 19:50 Makina , Durrës

Mazda 2 dizel 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 21:51 Makina , Durrës

Mazda 2

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 11:36 Makina , Durrës

MAZDA 2

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 22:38 Makina , Durrës

Mazda

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 12:14 Makina , Durrës

Mazda

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 15:07 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 / 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 12:18 Makina , Durrës

Okazion Mazda 2 1.2 benzine ������������

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 11:12 Makina , Durrës

Mazda 2

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 10:13 Makina , Durrës

Mazda 2

3 600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda 2 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione