Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mazda 2 ne Shitje | Ofertat ne GJithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Mazda 2 ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Mazda 2 me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Mazda 2 nga modelet e ndryshme si Mazda 121, 626, 929, Seri B, Bongo, CX-3, CX-5, Demio, E series, MX-3, MX-5, Millenia dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 13:17 Dyqani ,

MAZDA 2, AUTOMATIKE, 1.3 BENZINE, 155.000 KM

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:29 Dyqani ,

MAZDA 2. AUTO INGROSSO ����

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:54 ,

Okazion, Shitet / Nderrohet Mazda 2

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:21 Dyqani ,

MAZDA 2

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:59 ,

Mazda 2 ▫️1.2 Benzin Viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:51 ,

❌Mazda 2 2006 ❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:12 Dyqani ,

OKAZION‼️ MAZDA 2 1.4 nafte,automat

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 20:05 ,

SHITET Mazda 2 ����

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 07:49 ,

SHITET Mazda 2 ����

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 17:06 ,

Mazda

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 08:16 ,

Mazda 2 1.4 nafte viti 2009 manuale

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 13:58 ,

Mazda gas-benzine

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 09:46 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 08:59 ,

BENZIN GAZ AUTOMAT SHITET NDRROHET

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 06:50 ,

OKAZION MAZDA2 1.4 DIESEL MANUAL

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 10:44 ,

Mazda 2 1.4 Benzine - Gaz

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 10:32 ,

OKAZION MAZDA2 1.4 DIESEL

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 12:52 ,

Okazion Mazda

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 22:26 ,

Mazda 2

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:48 Dyqani ,

U SHIT Mazda 2 viti 2006 1.2 benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Mar 09:32 ,

Shitet Mazda 2 1.4 benzin 2008 okazion

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:25 Dyqani ,

U SHIT MAZDA 2 me nafte 1.4 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 16:05 ,

Mazda 2 Automat 1.4 Benzine

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 20:00 Dyqani ,

MAZDA 2. AUTO INGROSSO ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 17:32 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 00:13 ,

Mazda 2 benzine 1.4 me 4 dyer manual

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 13:49 ,

Shitet mazda 1.4 benzin automat me dogan gati per targa

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Jan 19:41 ,

Okazion mazda2

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 12:30 ,

Mazda2

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 15:39 ,

Shitet makina Tip Mazda 2 TDCI , 1.4 , e vitit 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 15:31 ,

Mazda 2 TDCI 1.4 , e vitit 2005 me nafte

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 23:48 ,

Mazda2

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 12:37 ,

Mazda 1.4 naft

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 08:11 ,

Mazda 2 1.4 AUTOMAT 2005

2 970 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Dhj 03:48 ,

shitet ose nderrohet me makine nafte

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 07:39 ,

Mazda 2 Okazion

24 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 13:18 ,

Mazda 2 AUTOMATIKE , 1.4 Benzin �������� 200

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 20:10 ,

Mazda2

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 16:17 ,

Shitet Mazda 2 1.4 naft

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 03:28 ,

OKAZION!! Shitet Mazda 2 gjendje perfekt!

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 12:59 ,

Shitet Mazda 2 1.4 naft 2007

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 12:51 ,

Shitet mazda2 2007 1.4 naft manual

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 12:32 ,

Shitet Mazda 2

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 16:41 ,

Shitet mazda2 1.4 naft

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 20:02 ,

Mazda 2 1.4 benzin 2008 3300 euro I disk

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 10:02 ,

Mazda 2 benzin 2010 Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Gush 14:48 ,

Mazda 2

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Gush 21:10 ,

Shitet mazda 2

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Gush 21:02 ,

shitet mazda 2

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 14:36 ,

Shitet Mazda 2

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Nese jeni duke kerkuar per Mazda 2 ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Mazda 2 ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Mazda 2 me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Mazda 2 nga modelet e ndryshme si: Mazda 121, 626, 929, Seri B, Bon go, CX-3, CX-5, Demio, E series, MX-3, MX-5, Millenia dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Mazda 2 ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Mazda ne MerrJep.al


Nese keni Mazda qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione