Maserati ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

3200 , 1
420 , 2
Ghibli , 17
Gransport , 1
Levante , 5
Merak , 1

Blej Maserati në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Maserati ne shitje nga modelet e ndryshme si Biturbo, Ghibli, GranCabrio, Gransport, Granturismo, Indy, Karif, Levante, Shamal, Spyder, Quttroporte dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Maserati ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Maserati ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.13 Jan 11:51 ,

MASERATI GRANTURISMO 4.7 V8 S

Historiku i makinës

52 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 12:06 ,

Maserati Ghibli SQ4

Historiku i makinës

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Jan 16:05 ,

Maserati GTS 530hp

Historiku i makinës

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Jan 12:54 ,

Maseratti GranTurismo Sport GTS

Historiku i makinës

65 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Jan 17:36 ,

Maserati Ghibli SQ4 2016

Historiku i makinës

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Dhj 10:44 Dyqani ,

Maserati Levante 2017 V6 twin turbo

Historiku i makinës

43 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Dhj 06:57 ,

Maserti Ghibli OKAZION

Historiku i makinës

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Dhj 13:10 ,

Maserati Levante S 2017-2018 440 hp

Historiku i makinës

57 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 09:35 Dyqani ,

Shitet Maserati Ghibili Q5

Historiku i makinës

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Tet 15:26 ,

maserati ghibli

Historiku i makinës

45 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Tet 14:45 Dyqani ,

Shitet Maserati Granturismo

Historiku i makinës

23 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Tet 16:10 ,

Maserati quatroporte gts 2015 mundesi ndrrimi

Historiku i makinës

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Sht 14:36 ,

MASERATI QUATTROPORTE 3.0D 2014

Historiku i makinës

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 22:29 ,

Shes Maserati Ghibli 3.0D 2015 ����

Historiku i makinës

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 21:14 ,

Maserati Ghibli 3.0D 2015

Historiku i makinës

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Gush 13:14 ,

masarati grancabrio 2011

Historiku i makinës

78 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 13:57 ,

Shitet Maserati Ghibli

Historiku i makinës

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Korr 08:42 ,

Maserati

Historiku i makinës

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 11:54 ,

Shitet maserati ghibli 3.0 benzin 400 kw

Historiku i makinës

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 13:48 ,

Maserati Ghibli SQ4 2014

Historiku i makinës

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Mar 12:55 ,

Maserati ��

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Mar 09:58 ,

Maserati Ghibli 2015

Historiku i makinës

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 02:26 ,

Maserati S Levante

Historiku i makinës

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 09:05 ,

OKAZION

Historiku i makinës

21 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Tet 10:24 ,

Shitet Masserati Quatroporte

Historiku i makinës

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Sht 19:22 ,

Maserati ndrrohet me prone

Historiku i makinës

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Sht 13:39 ,

Maserati Quatroporte 4.2 2011 Nderrim me Prone

Historiku i makinës

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Gush 16:15 ,

Gjithcka per maserati

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 16:32 ,

Maserati Quattroporte

Historiku i makinës

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 11:29 ,

Maserati 4.2 Testa Roso benzin V 2005

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Maj 22:38 ,

SHITET ��- Maserati Levante Q4-��

Historiku i makinës

59 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Maj 12:56 ,

Maserati Quatroporte 2011 4.2 benzin

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 21:47 ,

Maserati Ghibli sq4 i 2015, OKAZION!!!

Historiku i makinës

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Mar 15:46 ,

Maserati Quattroporte Sport

Historiku i makinës

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 00:33 ,

Maserati

Historiku i makinës

70 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 16:38 ,

Disk 20”

Historiku i makinës

550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 08:36 ,

Maserati Ghbili S Q4

Historiku i makinës

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Dhj 11:07 ,

Maserati

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Dhj 12:36 ,

Maserati quattroporte okazio

Historiku i makinës

280 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Gush 20:58 ,

Maserati ghibli

Historiku i makinës

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Gush 07:19 ,

Shitet Maserati ghibli

Historiku i makinës

43 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Korr 18:23 ,

Makina juaj

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 17:05 ,

Ore kroskoti

Historiku i makinës

370 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 10:06 ,

Pjese Maserati

Historiku i makinës

50 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 20:17 ,

Maserati

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 18:24 ,

Maserati

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 20:31 ,

Masserati

Historiku i makinës

45 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Jeni duke kërkuar për Maserati ne shitje? Shiko njoftimet për Maserati ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Maserati ne Shitje


Eksploro njoftimet për Maserati ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Maserati ne shitje nga modelet e ndryshme si Biturbo, Ghibli, GranCabrio, Gransport, Granturismo, Indy, Karif, Levante, Shamal, Spyder, Quttroporte dhe shumë Maserati të tjerë Kërko Maserati ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Maserati


Keni Maserati që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Maserati ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione