Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Maserati | Quattroporte

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Maserati Quattroporte | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:10 ,

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:20 Dyqani ,

�� MASERATI QUATTRO PORTE FULL ��

Historiku i makinës

16 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 12:55 ,

Maserati ��

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Dhj 09:05 ,

OKAZION

Historiku i makinës

21 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Tet 10:24 ,

Shitet Masserati Quatroporte

Historiku i makinës

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Sht 19:22 ,

Maserati ndrrohet me prone

Historiku i makinës

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Sht 13:39 ,

Maserati Quatroporte 4.2 2011 Nderrim me Prone

Historiku i makinës

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Gush 16:15 ,

Gjithcka per maserati

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 16:32 ,

Maserati Quattroporte

Historiku i makinës

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 12:56 ,

Maserati Quatroporte 2011 4.2 benzin

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 15:46 ,

Maserati Quattroporte Sport

Historiku i makinës

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 00:33 ,

Maserati

Historiku i makinës

70 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Dhj 11:07 ,

Maserati

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Dhj 12:36 ,

Maserati quattroporte okazio

Historiku i makinës

280 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 10:06 ,

Pjese Maserati

Historiku i makinës

50 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 20:17 ,

Maserati

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 18:24 ,

Maserati

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 04:11 ,

MASERATI QUATTROPORTE SPORT

Historiku i makinës

44 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Gush 02:57 ,

Masserati Quattroporte Sport

Historiku i makinës

50 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Korr 12:04 ,

Maserati Quattroporte

Historiku i makinës

19 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 01:51 ,

Maserati 4.2 Quatroporte

Historiku i makinës

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 17:59 ,

SHITET MASERATI NE GJENDJE SHUME TE MIR

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 23:11 ,

Maserati Quattroprte benzin

Historiku i makinës

23 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Maserati Quattroporte | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione