Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Mallakastër

Acura , 1
Aixam , 1
Audi , 30
Bentley , 1
BMW , 19
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Citroën , 6
Fiat , 25
Ford , 105
Honda , 1
Hyundai , 2
Jeep , 3
Kia , 1
Lexus , 1
Mazda , 3
Mitsubishi , 18
Nissan , 9
Opel , 30
Peugeot , 8
Renault , 39
Seat , 3
Smart , 2
Suzuki , 2
Toyota , 22
Volvo , 6
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Mallakastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mallakastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:26 Makina , Mallakastër

L200 2.5 naft viti 2013 makina esht ne gjendje shum te mir

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:12 Makina , Mallakastër

Mercedes benz 609D

650 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Makina , Mallakastër

⚜️MERCEDES C CLAS W203⚜️

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:12 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ 220 AVANGARDE,AUTOMAT 0695300373

65 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:38 Makina , Mallakastër

CKLASS 220 VITI 2004 KAMBIO MANUALE VETEM ME DOGAN GATI PER

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:33 Makina , Mallakastër

C270 AUTOMAT LOOK 2006

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ 220 AVANGARDE,AUTOMAT 0695300373

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:41 Makina , Mallakastër

Ford Fiesta 1.4 Naft Manual 2002

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:39 Makina , Mallakastër

����Audi A4 Avant 2.0 Tdi 2014✅

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:39 Makina , Mallakastër

����Range Rover 3.0 Naft 2010 ✅

14 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 09:24 Makina , Mallakastër

CKLASS 220 VITI 2004 KAMBIO MANUALE VETEM ME DOGAN GATI PER

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 09:21 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ 220 AVANGARDE,AUTOMAT 0695300373

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 11:32 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ 220 AVANGARDE,AUTOMAT 0695300373

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 11:29 Makina , Mallakastër

CKLASS 220 VITI 2004 KAMBIO MANUALE VETEM ME DOGAN GATI PER

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 18:31 Makina , Mallakastër

CKLASS 220 VITI 2004 KAMBIO MANUALE VETEM ME DOGAN GATI PER

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 18:29 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ 220 AVANGARDE,AUTOMAT 0695300373

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 07:05 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 06:56 Makina , Mallakastër

CKLASS 220 VITI 2004 KAMBIO MANUALE VETEM ME DOGAN GATI PER

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 09:37 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 09:31 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ✅ �� Marka:Mercedez benz ⚙ Modeli;Cklass �� Vit

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 09:31 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 09:29 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ✅ �� Marka:Mercedez benz ⚙ Modeli;Cklass �� Vit

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 08:08 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ✅ �� Marka:Mercedez benz ⚙ Modeli;Cklass �� Vit

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 08:01 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 09:43 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 13:08 Makina , Mallakastër

Shitet Ford Focus

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 11:14 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 09:02 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ✅ �� Marka:Mercedez benz ⚙ Modeli;Cklass �� Vit

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 08:58 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

67 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 18:40 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ-BENZ✅ �� Marka:Mercedez benz ⚙ Modeli;Cklass �� Vit

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 18:37 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

677 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 02:40 Makina , Mallakastër

Mercedes-Benz

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 09:06 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 09:03 Makina , Mallakastër

Shitet cklass 220 viti 2005 kambio manuale e sapo ardhur nga

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 09:30 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 08:52 Makina , Mallakastër

Cklass 220 i sapo ardhur vetem me dogan gati per targa 06953

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 15:53 Makina , Mallakastër

EVO 220 AVANGARDE VITI 2007 KAMBIO AUTOMAT ME LETRA TE SAPO

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 15:48 Makina , Mallakastër

Shitet cklass 220 viti 2005 kambio manuale e sapo ardhur nga

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 21:19 Makina , Mallakastër

Shitet cklass 220 viti 2005 kambio manuale e sapo ardhur nga

45 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 21:18 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 08:21 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 21:15 Makina , Mallakastër

Ford Fiesta ne Gjendje te mire!

2 000 EUR

29 Gush 12:20 Makina , Mallakastër

Ford Fiesta 1.6 eco 2011

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 00:05 Makina , Mallakastër

Benz

1 500 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Gush 19:47 Makina , Mallakastër

Shitet Opel Astra 1.7 naft

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 10:17 Makina , Mallakastër

Ml 350

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 09:31 Makina , Mallakastër

Mercedes Benz E-class 211 Full Optione -220 CDI Nafte -Ngiy

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 19:23 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 19:01 Makina , Mallakastër

C200 Benzin-Gaz Manual 2002

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 19:28 Makina , Mallakastër

Timon e class

5 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mallakastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione