Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

yaris - Makina Të gjitha në Lushnjë

Toyota , 97
Audi , 5
Ford , 3
Opel , 2
BMW , 1
Daihatsu , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe yaris,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj yaris Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:31 Makina , Lushnjë

����2012 TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:31 Makina , Lushnjë

��AUDI A4 NAFTE 2014 AUTOMAT ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:31 Makina , Lushnjë

2016 AUDI A6 3.0 NAFTE��

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:31 Makina , Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:28 Makina , Lushnjë

EVO 320 NAFTE SUPER FULL

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:28 Makina , Lushnjë

����AUDI Q5 S-LINE ZVICRA��

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 13:22 Makina , Lushnjë

���� TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 10:09 Makina , Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 00:29 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:53 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Yaris Automat 1.4 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:20 Makina , Lushnjë

��VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 14:07 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 17:06 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 Diesel perfekt

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:55 Makina , Lushnjë

Yaris

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 10:51 Makina , Lushnjë

2013 PASSAT FULL OPTION��

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 10:54 Makina , Lushnjë

✅Shitet ✅

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 20:33 Makina , Lushnjë

Yaris

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:03 Makina , Lushnjë

��2014 AUDI A5 S-LINE��

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 09:23 Makina , Lushnjë

AUDI Q7

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:33 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris viti 2008

4 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 17:21 Makina , Lushnjë

Yaris

3 800 EUR

30 Jan 18:51 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 09:05 Makina , Lushnjë

Yaris

3 800 EUR Çmimi me zbritje

07 Jan 12:01 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 10:57 Makina , Lushnjë

Okazion Ford Fiesta 2009 1.4 Benzin Gaz Super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 09:10 Makina , Lushnjë

Shitet toyota yaris okazion me difekt

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 10:41 Makina , Lushnjë

��FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 18:17 Makina , Lushnjë

Toyota yaris

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 11:33 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.0 benzin

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 10:48 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 09:54 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 nafte����

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 15:58 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 17:39 Makina , Lushnjë

Shitet tojota yaria viti 2007 /1.4 dizel

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:50 Makina , Lushnjë

Toyota atomat 1.4 naft...2006..160mi klm

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 09:53 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.3 AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 13:49 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 nafte automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 20:27 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 Nafte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 17:33 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 Nafte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:11 Makina , Lushnjë

Makine toyota yaris per shitje

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 19:24 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 19:24 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 08:56 Makina , Lushnjë

Toyota yaris

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 11:18 Makina , Lushnjë

toyota yaris.Ne gjendje perfekte

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 03:48 Makina , Lushnjë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 08:16 Makina , Lushnjë

Tyota Yaris Viti 2012 Motorr 1.0 Benzin

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Tet 19:15 Makina , Lushnjë

DAIHATSU (makine japoneze)

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 16:48 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Yaris

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 23:05 Makina , Lushnjë

Toyota yaris

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 01:33 Makina , Lushnjë

shitet toyota yaris verso 1.4 naft

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 12:07 Makina , Lushnjë

Toyota yaris 2008 Okazion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj yaris | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione