vario | Lushnjë | Automjete | Makina

19 Nën 10:07 ,

shes vario 614D

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 12:41 ,

shitet vario 512

7 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Tet 14:51 ,

Vario 512

7 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 19:52 ,

Shitet Kamjoni / Vario ......Nr tel- 069-84-75-631

14 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 21:22 ,

shitet vario 814

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

  • Vario në kategorinë All Category
  • Vario në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • vario në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vario në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vario në kategorinë Automjete
  • Vario në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vario në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
  • vario në kategorinë Makina
  • Vario në kategorinë Makina udhëtimi
  • vario në kategorinë All Category

Në fillim