polo | Lushnjë | Automjete | Makina

Ford , 9
Audi , 6
Fiat , 5
Opel , 3
BMW , 2
Toyota , 2
Chrysler , 1
Honda , 1
Lancia , 1
Renault , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:40
Linku:
,

Shitet Mercedes E350 CDI Automatik Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:07
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:20
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:25 ,

Mercedes E350 Diesel, Distronic , pronar i 2 . mega full

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

Shitet Mercedes E350 mega Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 ,

Mercedes C klass W204 automat 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:20
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:07
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:40
Linku:
,

Shitet Mercedes E350 CDI Automatik Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:45 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:45 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:59 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:58 ,

Ford Focus

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:59 ,

Shitet Opel Meriva 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:16 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:16 ,

FIAT GRANDE PUNTO ZVICRA����

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:15 ,

����FORD FOCUS 1.6 BENZINE 134.000 KM ZVICRA��

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:15 ,

����AUDI A3 AUTOMAT F1 NAFTE ZVICRA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:15 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:14 ,

����C180 AMG KOMPRESSOR 2008 AUTOMAT ZVICRA��

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:14 ,

����C180 BENZINE AUTOMAT 2008 ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:13 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:04 ,

❌OKAZION❌HONDA CR-V Ekzekutive

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 08:58 Dyqani ,

VOLKSWAGEN POLO 1.6 NAFTE VITI 2010 MANUAL

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 22:59 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 22:54 ,

Audi A4 2.7 Naft Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 22:54 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 16:20 ,

Shitet Golf Polo 1.4 nafte e 2012

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 08:44 ,

Shitet Ora Locman S.I.O Automatic super origjinale

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 00:36 ,

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 10:26 ,

Mercedes benz clk 200 kompressor 192 Hp gaz benzin

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 11:53 ,

Polo 1.4 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 17:45 ,

polo

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 02:06 ,

polo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 19:04 ,

polo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 13:44 ,

✅U SHIT✅ MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:54 ,

okazion

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 23:02 ,

Golf 5 1.6 i vitit 2007 Gaz Benzine Volkswagen

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:58 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 i 2007. 1.6 Gas-Benzine

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 11:57 ,

Volkswagen Polo 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 10:51 ,

Volkswagen polo 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 16:10 ,

Polo 1.4 Naft Viti 208

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 15:18 ,

Polo 1.4 Naft viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 17:21 ,

Polo 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 17:27 ,

@@@ POLO @@@

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 13:26 ,

Polo 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 10:36 ,

polo

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 15:15 ,

Polo 1.4 Naft viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 11:50 ,

Wolkswagen Polo 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 09:09 ,

Polo 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 11:10 ,

Polo 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 14:52 ,

Polo 1.4 Naft Vit 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 10:39 ,

Polo 1.4 Naft Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo Polo polo Polo polo polo Polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione