makina | Lushnjë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1174
Ford , 393
Audi , 346
Opel , 212
Fiat , 204
BMW , 173
Toyota , 158
Renault , 137
Peugeot , 125
Seat , 55
Citroën , 46
Alfa Romeo , 43
Nissan , 40
Smart , 32
Lancia , 26
Hyundai , 22
Mitsubishi , 22
Škoda , 13
Land Rover , 12
Suzuki , 11
Kia , 11
Porsche , 11
MINI , 10
Ssangyong , 10
Jaguar , 9
Mazda , 8
Volvo , 8
Honda , 8
Dodge , 7
Jeep , 6
Chrysler , 4
Rover , 4
Lincoln , 4
Dacia , 3
Chevrolet , 3
Saab , 2
Daewoo , 2
Isuzu , 1
Aixam , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 22:42
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:27 ,

❌Okazion❌ Ford Fusion 1.4 Naft Titanium

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:23 ,

Audi Q5 s line

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 ,

Bmw seri 1

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

❌Mercedes Benz❌ C220 W204 automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Mercedes Benz C200 shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

Golf V 1.9TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:09 ,

Golf 2.0 naft automatike

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

Ford Focus C Max 1.6 TDCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 ,

Mercedes c 220 avangard

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:01 ,

golf 5 olazion letra 1 vit

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:00 ,

okazion per arsye emigrimi letra per nje vit

1 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:00 ,

ford mondeo automat okazion letra e paguara,.. okazion sot

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:57 ,

Nisan qashqai 2.0 naft panoramike

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 ,

Nisan qashqai 1.5 naft 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:40 ,

VW Golf 6, 1.6 nafte .Viti 2010 ,Kamosh

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 ,

Mercedes Benz C Klas ,220 CDI .Viti 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:36 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte . nga Belgjika .Viti 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:35 ,

Pasat TDI 2.0 viti 2006 ��Perfekte��

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:34 ,

Toyota Rav 4 . D4D .2009.xhama te zinj ,Lekure, Ganxhe

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:31 ,

Benz C Klas C200 BENZIN + GAS . ME LEKURE & SENSORE

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 ,

Benz E Klas EVO 220 CDI Avangard,lekur e bardhe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 ,

Toyota Yaris 1.4 naft 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 ,

Mercedes Benz C Klas.2008.Navi.Lekure.Kamer

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:23 ,

Benz C Klas ,200 CDI Avangard,nga Gjermania

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:22 ,

Mercedes Benz C Klas ,200 CDI .Manual

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:49 ,

OKAZION ������������

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:48 ,

OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:44 ,

Mercedes

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 ,

VW CADDY 1.6 benzine ����

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:40 ,

AUDI Q 5 S-LINE 2.0 170 CV

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 ,

Mercedes C200 kompressor 2007 5000€

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

Vw golf 5 1.9 naft viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:30 ,

�� Toyota Auris 1.6 benzina + gas me libener

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:30 ,

✅Wv golf 1.9automat 2008✅

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:30 ,

Wv touran automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 ,

Wv golf 1.9tdi tour

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 ,

��wv golf automat ��

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:27 ,

Wv golf plus 1.9 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 ,

�� wv golf 6 1.6 naft automat ��

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:25 ,

Vw golf 5 1.9 naft viti 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:24 ,

Mercedes Benz Evo 220 automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 ,

MERCEDES BENZ E-CLASS 2013 OKAZZZIOOONNN!!

1 234 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 ,

Shitet Audi A4 2007 2.0 TDI Nafte Automatike 7G

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 ,

VW CADDY 1.6 BENZIN+GAZ,,VITI 05��������

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:08 ,

VW GOLF 5,1.9 TDI,VITI 2007,SUPER MJET����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:06 ,

VW TOURAN 1.9 TDI,VITI 2008,,AUTOMATIK����

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:05 ,

HOVER 4×4 2.4 BENZIN+GAZ ,,VITI 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione