golf 5 | Lushnjë | Automjete | Makina

Ford , 8
Opel , 4
Fiat , 4
Audi , 4
BMW , 3
Toyota , 2
Seat , 2
Suzuki , 1
Honda , 1
Renault , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:15 ,

��wv golf automat ��

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:03 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:43 ,

Golf goal 1.9 Naft Viti 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:23 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:55 ,

Golf 5 benzin/gaz AUTOMATIK ���� !!Gjendje perfekte!!

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50 ,

❌OKAZION❌Mercedes Benz C220 dizel 2008 W204 automat

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44 ,

Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:41 ,

Volkswagen Golf 5 United 1.6 Benzine Gaz BiFuel Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:34 ,

Golf 5 look gti

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:37 ,

Mercedes Benz C220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

VW Golf 5 Plus , 1.9 nafte .Viti 2007.6 marshe

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 ,

VW Golf 5 ,1,9 Nafte ,Viti 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:23 ,

shitet class benzin gaz me nderrim cmim 4200 €

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:11 ,

Golf 5 Plus ,1,9 Nafte ,Viti 2005

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 ,

VW GOLF 5,1.9 TDI,VITI 2007,SUPER MJET����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:38 ,

Golf 5 benzin+gas 1.6 SR

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:09 ,

golf 5 olazion letra 1 vit

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:08 ,

Vw golf 5 1.9 naft viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:06 ,

�� wv golf 6 1.6 naft automat ��

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:06 ,

Vw golf 5 1.9 naft viti 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:48 ,

❌OKAZION❌HONDA CR-V Ekzekutive

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:32 ,

VW GOLF 5 ������������

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:51 ,

Wolkswagen-Golf-5

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:40 ,

Vw Golf 5 1.9 GTI//LOOK Viti 2006 Manuale

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:57 ,

Shitet golf 5 1.4 benzin I sapo ardhur nga Gjermania

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 ,

GOLF 5 1.9 TDI 2008 SUPER GJENDJE.

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:53 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:52 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:07 ,

Audi A4 2.7 Naft Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:07 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:04 ,

Golf 5 GTI Super Full Opsion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:49 Dyqani ,

Golf 5 1.6 benzin-gas

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:44 ,

Shitet/Nderrohet golf 5 1.6 Benzine/Gaz 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:01 ,

����FORD FOCUS 1.6 BENZINE 134.000 KM ZVICRA��

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 10:01 ,

����AUDI A3 AUTOMAT F1 NAFTE ZVICRA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:01 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 10:00 ,

����C180 AMG KOMPRESSOR 2008 AUTOMAT ZVICRA��

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:00 ,

����C180 BENZINE AUTOMAT 2008 ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:59 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 09:59 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 08:31 ,

golf,,5,,super,,mjet.

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 19:33 ,

OKAZION///////Volkswagen Golf 5 2005 Sapo Ardhur

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 19:32 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 2006 Automat DSG Sapo Ardhur

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 19:31 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 2006 Automat DSG FULL Sapo Ardhur

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 19:30 ,

Volkswagen Golf 5 1.9 LUK GTI Sapo Ardhur 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 17:40 ,

GOLF 5 - AUTOMAT - BENZINE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 14:47 ,

Golf 5 Shitet Okazion !!!

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 11:06 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione