bmw | Lushnjë | Automjete | Makina

BMW , 300
Ford , 8
Audi , 6
Fiat , 5
Opel , 3
Toyota , 2
Chrysler , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Honda , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:31 ,

❌OKAZION❌Mercedes Benz C220 dizel 2008 W204 automat

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:49 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:19 ,

❌OKAZION❌HONDA CR-V Ekzekutive

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:01 ,

����FORD FOCUS 1.6 BENZINE 134.000 KM ZVICRA��

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:01 ,

����AUDI A3 AUTOMAT F1 NAFTE ZVICRA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:00 ,

����C180 AMG KOMPRESSOR 2008 AUTOMAT ZVICRA��

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:00 ,

����C180 BENZINE AUTOMAT 2008 ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:59 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:59 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 13:40 ,

BMW SERIA 7

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 13:03 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 11:15 ,

BMW

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:27 ,

��VW Tiguan (4MOTION) 2.0 TDI (EXTRA FULL)��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 00:02 ,

BMW X Drive viti 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 02:45 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 i 2007. 1.6 Gas-Benzine

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 02:44 ,

Bmw 525 2007 Automat

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 01:58 ,

OKAZION BMW 530D

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 20:27 ,

Shes bmw super

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 14:38 Dyqani ,

BMW 520 V2006

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 16:20 ,

Bmw 730 naft me letra per 1 vit

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 09:59 ,

Shitet Opel Meriva 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 23:12 ,

Bmw 518 1986 1.8 benzin

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:12 ,

Bmw seria 3 naft 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 01:29 ,

bmw

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 22:59 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 22:54 ,

Audi A4 2.7 Naft Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 22:54 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 22:18 ,

Okazion Per nje jave

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 11:45 ,

Bmw seria 4 xdrive 2014

123 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 00:36 ,

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 01:09 ,

BMW X6 M

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 19:25 ,

Shitet BMW 118d viti 2007 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 10:26 ,

Mercedes benz clk 200 kompressor 192 Hp gaz benzin

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 13:07 ,

Bmw 118d

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 12:45 ,

BMW SERIA 3 BENZIN 2.0 4×4

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 08:43 ,

Bmw f30 mundesi nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 21:42 ,

Bmw f30 M Sport

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 15:55 ,

BMW

30 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 13:44 ,

✅U SHIT✅ MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:56 ,

BMW seria 118D

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 13:13 ,

BMW seria 118D

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 23:02 ,

Golf 5 1.6 i vitit 2007 Gaz Benzine Volkswagen

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:54 ,

BMW 750 benzin 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 16:11 ,

BMW x5 super gjendje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:52 ,

Shitet bmw 116 me dogan

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 14:18 ,

328 i + hybrid 4x4

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 14:17 ,

320 d

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 11:15 ,

����TOURAN 1.9 NAFTE AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw x5 Bmw BMW X5 BMW BMw bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione