Passat | Lushnjë | Automjete | Makina

Ford , 7
Audi , 5
Fiat , 4
Opel , 3
Toyota , 2
BMW , 2
Seat , 1
Suzuki , 1
Honda , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:20 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:20 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:24 Dyqani ,

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFTE MANUAL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 ,

Shitet nderrohet passat ne gjendje shum te mir

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05 ,

❌OKAZION❌Mercedes Benz C220 dizel 2008 W204 automat

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:45 ,

��VW Tiguan (4MOTION) 2.0 TDI (EXTRA FULL)��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:36 ,

❌OKAZION❌HONDA CR-V Ekzekutive

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:03 ,

Vw Passat Automatik 2.0 Nafte E Vitit 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:28 ,

Pasat TDI 2.0 viti 2006 ��Perfekte��

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:03 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:37 ,

Mercedes Benz C220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:15 ,

OKAZION !

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 13:07 ,

Audi A4 2.7 Naft Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 13:07 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 10:01 ,

����FORD FOCUS 1.6 BENZINE 134.000 KM ZVICRA��

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 10:01 ,

����AUDI A3 AUTOMAT F1 NAFTE ZVICRA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:01 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 10:00 ,

����C180 AMG KOMPRESSOR 2008 AUTOMAT ZVICRA��

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:00 ,

����C180 BENZINE AUTOMAT 2008 ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:59 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 09:59 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 02:45 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 i 2007. 1.6 Gas-Benzine

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 16:00 ,

Shitet VW Passat 1.9 Naft

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:16 ,

Passat 2005 nafte 2.0

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 09:59 ,

Shitet Opel Meriva 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 13:38 ,

Vw Passat 2.0 tdi 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:55 ,

Shitet passat 2006 gjendje perfekte 4200€

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:55 ,

Shitet Passat 2006 2.0 nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:45 ,

Volkswagen Passat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 00:36 ,

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 10:26 ,

Mercedes benz clk 200 kompressor 192 Hp gaz benzin

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 13:44 ,

✅U SHIT✅ MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:01 ,

passat

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 21:22 ,

Volkswagen Passat

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 23:02 ,

Golf 5 1.6 i vitit 2007 Gaz Benzine Volkswagen

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:33 ,

VW Passat dizel 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 23:30 ,

Passat 2.0TDI

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Mar 10:44 ,

Vw Passat 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 11:59 ,

Shitet nderrohet pasat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 11:15 ,

����TOURAN 1.9 NAFTE AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 20:03 ,

Okazion Passat 4100 euro

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 12:20 ,

Shitet Mercedes Benz C220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:30 ,

passat 1.9 TDI DI te kuqe

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 15:20 ,

���� 180 KOMPRESSOR BENZINE AUTOMAT ZVICRA

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 08:42 ,

��������FORD FOCUS 1.6 BENZINE ZVICRA 134.000Km����

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Mar 08:42 ,

����C180 BENZINE KOMPRESSOR ZVICRA����

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 08:30 ,

����C180 AMG KOMPRESSOR 2009 AUTOMAT ZVICRA��

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 08:30 ,

����AUTOMAT 1.6 BENZINE(i thjeshte) ZVICRA��

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 07:21 ,

passat 1.9 tdi me di te kuqe

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 14:40 ,

golf 6 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione