Opel meriva | Lushnjë | Automjete | Makina

Opel , 23
Audi , 1
Ford , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel meriva,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel meriva Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:56 ,

Golf 6

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:56 ,

Golf 6 OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:11 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:11 ,

Ford Focus

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 ,

Opel Meriva 1.7 nafte ecoTec 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 16:14 ,

Shitet Opel Meriva 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 23:02 ,

Golf 5 1.6 i vitit 2007 Gaz Benzine Volkswagen

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:58 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 i 2007. 1.6 Gas-Benzine

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:41 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 22:00 ,

Opel meriva

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 14:40 ,

golf 6 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 16:05 ,

Shitet opel meriva

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Jan 14:07 ,

Opel Meriva benzin/gaz

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 21:22 ,

Opel meriva benzin gaz automatic

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:50 ,

AUDI A6

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 08:39 ,

Shitet opel meriva automat

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 19:16 ,

VW Pasat 2008 2.0 TDI

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 12:09 ,

Suzuki Grand Vitara Modeli Amerikan Benzine GAS

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:55 ,

Opel

2 600 EUR

30 Qer 17:56 ,

Mercedes C220 viti 2006

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 20:31 ,

Opel meriva 1.7cdti

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 13:29 ,

Opel meriva 1.7 cdti

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 20:13 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 13:31 ,

Okazion,Shitet Seat Leon 1.2 benzine!

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Gush 17:02 ,

Opel meriva

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 12:48 ,

C 200 Kompresor Look 2005

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 23:54 ,

u shiiiiiiiit flm merjep

4 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:30 ,

Mercedes Benz E class 200 CDI w211

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 16:05 ,

Opel Meriva 1.7 DTI Okazion Shitet-NDRRIM

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 16:25 ,

Opel Meriva

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 20:50 ,

Opel Meriva benzin gaz ....Okazion

3 100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 12:19 ,

Opel Meriva shitet ose nderrohet

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 15:53 ,

Opel Meriva per asrye mos perdorimi

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 11:22 ,

Opel Meriva 1.7 DTI

2 556 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 09:37 ,

Opel Meriva viti 2006 1.7 nafte letra per nje vite

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 10:58 ,

Opel meriva

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Korr 19:57 ,

Opel meriva 1.4 benzine+gaz

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 14:16 ,

OPEL MERIVA -08

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel meriva | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione