Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel - Makina Të gjitha në Lushnjë

Opel , 529
Ford , 14
Toyota , 13
Audi , 12
BMW , 4
Seat , 2
Fiat , 2
Smart , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:02 Makina , Lushnjë

Golf 4

2 890 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:39 Makina , Lushnjë

Opel Meriva 1,7 TDCI Automat Klima

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 Makina , Lushnjë

Opel corsa

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:00 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Corolla AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:00 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:00 Makina , Lushnjë

Shitet Audi A3 AUTOMAT 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Corolla 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:00 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:00 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:00 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz c 300 Benzin Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:00 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:26 Makina , Lushnjë

OKAZIONN Mercedes C300����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:25 Makina , Lushnjë

MERCEDES C300 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:50 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:56 Makina , Lushnjë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:48 Makina , Lushnjë

Opel-Astra

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:36 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL MERIVA

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 10:27 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL ANTARA

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 07:24 Makina , Lushnjë

Opel Movano

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 22:24 Makina , Lushnjë

����GOLF 1.9 NAFTE AUTOMAT ��

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 10:00 Makina , Lushnjë

Toyota Auris 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
01 Dhj 09:59 Makina , Lushnjë

Fiat Qubo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
01 Dhj 09:59 Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz CLC 220

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
30 Nën 08:59 Makina , Lushnjë

2008 C220 NAFTE AUTOMAT ZVICRA��

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 08:57 Makina , Lushnjë

2016 AUDI A6 3.0 NAFTE��

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 08:56 Makina , Lushnjë

����2011 TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 08:55 Makina , Lushnjë

��2010 PASSAT AUTOMAT FULL

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 08:54 Makina , Lushnjë

2016 AUDI A6 S-Line 2.0T QUATTRO��

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 08:53 Makina , Lushnjë

��1.4 NAFTE FORD FIESTA 2009��

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 08:53 Makina , Lushnjë

2013 PASSAT CC 2.0 NAFTE

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 08:51 Makina , Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 08:51 Makina , Lushnjë

��VW TIGUAN 2.0 NAFTE 4 MOTION

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 11:13 Makina , Lushnjë

����ZVICRA SMART FORTWO 105 KM ORIGJINALE

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 12:02 Makina , Lushnjë

OPEL VECTRA BENZIN OSE NDERRIM

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 12:01 Makina , Lushnjë

OPEL ANTARA AUTOMAT NAFTE OSE NDERRIM

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 10:16 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 11:53 Makina , Lushnjë

Opel astra

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 09:51 Makina , Lushnjë

E220 NAFTE 2011 AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 08:27 Makina , Lushnjë

E SHITUR Opel corsa gaz/benzinë 1.2 automat 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 18:20 Makina , Lushnjë

Opel Astra Sport Tourer

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 10:57 Makina , Lushnjë

��AUDI A6 3.0 NAFTE QUATTRO��

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Tet 22:38 Makina , Lushnjë

Shitet opel astra

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 08:36 Makina , Lushnjë

��AUDI A4 NAFTE 2014 AUTOMAT ��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 19:51 Makina , Lushnjë

Opel Corsa C

800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 08:59 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus Titanium

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 11:05 Makina , Lushnjë

Shitet TIGUAN 2.0 nafte AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 13:12 Makina , Lushnjë

1.2 Benzinë/Gas Automat Opel Corsa

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 12:42 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz E200(w124) Benzine 1992

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 09:57 Makina , Lushnjë

Opel Aglia 1.2

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione