Nisan | Lushnjë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan ,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:15 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 ,

Nisan qashqai 1.5 naft 2010 ‼️Okazion ‼️

5 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:39 ,

Nisan 1.5 naft me liber sherbimesh

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:20 ,

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE,VITI 2009 ������

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:34 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 06:16 ,

��VW Tiguan (4MOTION) 2.0 TDI (EXTRA FULL)��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:45 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:50 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 10:13 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramike

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 18:55 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 09:00 ,

Nisan Qashqai dizel 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 16:13 ,

Nisan Qashqi 1.5 Naft Panoramike

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 16:00 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panormike

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 18:33 ,

Nisan Qashqai

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 09:57 ,

NISAN QASHQAI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 22:56 ,

Shitet NISAN MICRA

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 19:36 ,

Nisan

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Nën 08:13 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 10:54 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 14:36 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 10:06 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 12:40 ,

Nisan almera 99

130 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 14:41 ,

Nisan almera

140 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 20:13 ,

Nisan almera

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 11:05 ,

Nisan Murano 3.5 gas- benzin

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 21:11 ,

nisan almera

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:25 ,

4x4

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 10:12 ,

Chrysler PT Cruiser

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 18:17 ,

Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 06:48 ,

Shitet nisan micra

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 22:26 ,

Nisan

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 07:03 ,

NISAN 2009 automat

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 23:29 ,

Nissan micra

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 21:27 ,

Shitet Nisan primera motor 1.9 viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 09:59 ,

Shitet Nisan Navara

7 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 19:05 ,

Nissan Patrol dizel

4 500 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 18:08 ,

Nisan venete shitet osé nderrohet me makin tjeter

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Shk 11:06 ,

Nissan Micra automat viti 2004 benzin 1.2

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 14:36 ,

Nisan

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 17:28 ,

Nisan vaneta

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 13:16 ,

Nissan Vanette dizel

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 20:18 ,

nisan

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 13:41 ,

Foristrat Nissan

5 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 14:03 ,

Nisan navara 2004

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 20:23 ,

Kamjoncine nisan

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 17:53 ,

Nissan King Cab -92

5 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 07:39 ,

Nisan Premera 1600 -01

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 11:15 ,

shitet ose nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 22:43 ,

Nissan Primera dizel -04

4 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione