Mercedes benz | Lushnjë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1123
Seat , 4
Opel , 3
Toyota , 2
Chrysler , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
Ford , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:28 ,

Shitet Mercedes E350 CDI Automatik Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Mercedes Benz

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:06 ,

Mercedes Benz C200 shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 ,

Mercedes E350 Diesel, Distronic , pronar i 2 . mega full

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

Shitet Mercedes E350 mega Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:58 ,

Ford Focus

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

MERCEDES BENZ E-CLASS 2013 OKAZZZIOOONNN!!

111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

SHITETT MERCEDES C220 2009 AUTOMAT ELEGANCE FULLLL

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:06 ,

Urgjentt B200 Avantgarde Sport Automat Viti 2006-2007

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 ,

Sprinter 319 2.9 V6 Versioni Gjate Super Gjendje 0685313535

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 ,

Mercedes

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:03 ,

Mercedes

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:48 ,

MERCEDES BENZ C250 SPORT EDITION

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:29 ,

��VW Tiguan (4MOTION) 2.0 TDI (EXTRA FULL)��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Mercedes Benz Sprinter 313 220 CDI Sapo Ardhur 2009

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:20 ,

Mercedes Benz Sprinter 316CDI 2.2 diesel Sapo Ardhur 2009

7 800 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:18 ,

Mercedes Benz E220 cdi 2004

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:17 ,

MERCEDES BENZ C 220 EVO* FUNDI 2006I SAPO ARDHUR

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:16 ,

OKAZION///////MERCEDES BENZ C220-*EVO*AUTOMAT 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:05 ,

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:05 ,

Mercedes Benz ML 350

10 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 ,

Mercedes c220 manual

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 ,

Mercedes b-Classe automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:58 ,

✅Mercedes Benz E 220 dizel 2010 ✅

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

Mercedes Benz Evo 220 automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 ,

✅Mercedes c220 automat Baxha ✅

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:56 ,

✅Mercedes e320 avangard ✅

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 ,

Mercedes Benz Sprinter 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:40 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,VITI 2006������

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,,VITI 2007 SUPER GJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:29 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,VITI 2006����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 ,

Mercedes Benz C Klas ,220 CDI .Viti 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:56 ,

Mercedes Benz C Klas ,200 CDI .Manual

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:54 ,

Benz C Klas ,200 CDI Avangard,nga Gjermania

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:43 ,

Mercedes Benz C Klas.2008.Navi.Lekure.Kamer

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:38 ,

Benz E Klas EVO 220 CDI Avangard,lekur e bardhe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:30 ,

Benz C Klas C200 BENZIN + GAS . ME LEKURE & SENSORE

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:34 ,

•Mercedes-Benz C Class

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:12 ,

Mercedes Benz E270 EVO ‘OKAZION’

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:22 ,

mercedes benz Glk 220 4 matic premium

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:56 ,

Mercedes C 200 CDI Navi Automat Gjermania

6 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:55 ,

M-benz C 220 CDI Automat Full Gjermania

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:01 ,

Mercedes Benz

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:34 ,

Mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:49 ,

AUTO ERI

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione