Golf 4 | Lushnjë | Automjete | Makina

Ford , 7
Opel , 6
Fiat , 6
Audi , 4
BMW , 2
Seat , 2
Renault , 2
Toyota , 1
Suzuki , 1
Peugeot , 1
Saab , 1
Honda , 1
Smart , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:59 ,

Vw golf 5 1.9 naft viti 2006

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:05 ,

VW Golf 6, 1.6 nafte .Viti 2010 ,Kamosh

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:37 ,

Golf 5 Plus ,1,9 Nafte ,Viti 2005

Historiku i makinës

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 ,

VW Golf 5 Plus , 1.9 nafte .Viti 2007.6 marshe

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 ,

VW Golf 5 ,1,9 Nafte ,Viti 2008

Historiku i makinës

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:41 ,

FIAT IDEA��������ZVICRA����

Historiku i makinës

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:40 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:40 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

OKAZION 3900 EURO AUDI A4 S-LINE

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

��������BENZ E CLASS 2010 ZVICRA��

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

ZCICRA����SMART FORTWO��

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:39 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:39 ,

OKAZION !! BENZINE &GAZ ZVICRA����

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

OKAZION !! VW PASSSAT 67.000KM

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:15 ,

❌OKAZION❌ALFA ROMEO 1.9

Historiku i makinës

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:12 ,

❌HONDA CR-V Ekzekutive❌

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

��Wv golf automat baxha ��

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:46 ,

Golf 5

Historiku i makinës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:00 ,

Vw golf 5 1.9 naft viti 2007

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:00 ,

Wv golf plus 1.9 naft

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:56 ,

VW Golf 6 Automat Gjermania

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:24 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:18 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 08:24 ,

Peugeot 307

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 22:19 ,

Golf 4 Automat

Historiku i makinës

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 19:45 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 11:53 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:49 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 22:49 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:20 ,

Mercedes Benz C220

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:08 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 16:22 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 00:13 ,

⭐ Golf 5 ⭐

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 23:32 ,

Mercedes Benz C220

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 17:52 ,

Golf 6 1.6

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 22:43 ,

Ford focus 1.4 gas benzin

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 10:35 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:34 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 08:50 ,

Golf 4 Benzin Gaz

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 09:30 ,

Shitet golf 4

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Maj 06:20 ,

SHITET GOLF 4

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 20:19 ,

Golf 4 1.9 naft e vitit 2004 ne super gjendje

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 19:51 ,

golf 4 2003

Historiku i makinës

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 19:01 ,

Shitet golf 4

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 02:45 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 i 2007. 1.6 Gas-Benzine

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 09:59 ,

Shitet Opel Meriva 2012

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 00:36 ,

BMW X 3

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 10:26 ,

Mercedes benz clk 200 kompressor 192 Hp gaz benzin

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione