Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lexus Të gjitha në Tiranë

Seri-ES , 4
Seri-GS , 5
Seri-IS , 15
Seri-LS , 2
Seri-LX , 2
Seri-RX , 21
CT 200h , 2
SC 430 , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lexus | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 13:09 Makina , Tiranë

Lexus es 300h 2021 benzin hybrid

19 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:39 Makina , Tiranë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 10:11 Makina , Tiranë

Shitet Lexus RX 450h F Sport viti 2020

58 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Lexus LX600 super luxury

198 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

2021 Polestar 2 single motor standard battery

36 540 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 09:43 Dyqani Makina , Tiranë

Lexus-RZ 2023 450e 4WD basic equipment

64 350 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 09:38 Dyqani Makina , Tiranë

Lexus-RZ 2023 450e 4WD fully loaded Elektrik

76 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 01:26 Makina , Tiranë

Lexus GX460

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 14:07 Makina , Tiranë

Lexus is 220d

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 16:13 Makina , Tiranë

LEXUS RX350 BENZINE-GAZ

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Qer 21:18 Makina , Tiranë

Shitet lexus Is220 full option

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 09:56 Makina , Tiranë

Ankandi i drejtperdrejte i dates 16.04.2022

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Mar 09:49 Makina , Tiranë

Shitet Lexus ES 350

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 19:20 Makina , Tiranë

LEXUS 2.9 BENZINE+GAS ..4X4 AUTOMAT VITI 03

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 21:18 Makina , Tiranë

Lexus CT200h HIBRID & BENZIN

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Tet 09:06 Makina , Tiranë

Lexus

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 21:22 Makina , Tiranë

Lexus RX400H

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 00:28 Makina , Tiranë

Shitet Lexus UX 250h

33 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 10:29 Makina , Tiranë

Shitet mikrobuz

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 11:11 Makina , Tiranë

Shitet Lexus GS-300 4X4

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 23:40 Makina , Tiranë

2019 Lexus LX 570 3-Row SUV For sale

19 000 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Tet 21:58 Makina , Tiranë

Lexus is300

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 20:10 Makina , Tiranë

Lexus sc 430

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Korr 13:48 Makina , Tiranë

Lexus is200 gaz+benzine 2000

3 200 EUR Çmimi me zbritje

26 Korr 10:26 Makina , Tiranë

Lexus RX400H hibrid dhe Gaz

8 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 20:16 Makina , Tiranë

Lexus SC 430

9 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 15:55 Makina , Tiranë

Lexusi sc430

9 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Qer 10:49 Makina , Tiranë

Lexus rx hybrid +gaz

13 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 23:03 Makina , Tiranë

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 22:57 Makina , Tiranë

Furgon

111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 09:58 Makina , Tiranë

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 14:41 Makina , Tiranë

Lexus

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 13:43 Makina , Tiranë

LEXUS

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 12:42 Makina , Tiranë

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 12:38 Makina , Tiranë

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 09:12 Makina , Tiranë

Shitet per pjes

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 18:44 Makina , Tiranë

Foristrade Lexus rx 330

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 23:22 Makina , Tiranë

Toyota Lexus

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 13:08 Makina , Tiranë

Amortizator e jastik ajeri lexus RX

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 21:09 Makina , Tiranë

Lexus Is 200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 17:38 Makina , Tiranë

Lexus IS 220 D Full

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 22:42 Makina , Tiranë

E SAPOARDHUR NGA JASHTE

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 19:17 Makina , Tiranë

Shitet Lexus IS220D

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 19:43 Makina , Tiranë

Lexus IS220D Full Opsion

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 20:15 Makina , Tiranë

Lexus IS220D

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 23:57 Makina , Tiranë

OKAZION

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 21:58 Makina , Tiranë

lexus

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 08:56 Makina , Tiranë

Lexus Hybrid RX 400h -06

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 13:45 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet Lexus RX300 Benzin-Gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 13:25 Makina , Tiranë

Shitet Lexus IS220D Luxury Full Option

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lexus | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione