Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land Rover ne Shitje | Ofertat ne MerrJep.al


Gjej njoftime për Land rover në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Land rover në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Land rover defender, Discovery, Velar, Evoque dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej range rover ne shitje me ofertat me te mira.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe gjej bleresit e interesuar.Sot 10:06
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport Hse 3.0L Nafte, 2015, Automatike

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Ragne Rover Sport

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:02
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

RANGE ROVER SPORT HSE Td6,HEAD UP DISPLAY+KAMERA FULL!!

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover 4 naft 3.0 ����

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:47
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Range rover evoque

25 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 21:13 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 4 SDV6 HSE Luxury (Mundesi nderrimi)

16 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

‼️Range Rover Sport 2015 170Km Full Panoram ‼️

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

Range Rover 20999 EURO! KLM ORIGJINALE 189000 4.4 NAFTE 2012

20 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

Shitet foristrade Land Rover discovery 4

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

‼️Range Rover Sport 2015 170km E sapo ardhur ‼️

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:59 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Land Rover Discovery3

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Land rover discovery 4 2016

18 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:46 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 Makina , Fier

SHITET RANGE ROVER EVOQUE

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 Makina , Lushnjë

OKAZION RANGE ROVER EVOQUE

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:41 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Freelander 2 S TD4, 4X4

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:36 Makina , Durrës

Range rover sport nderrohet

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:24 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 Makina , Tiranë

Range Rover Sport

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

❌Range Rover Evoque SD4 2.2 Dynamic FULL ❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:50 Makina , Fier

Range Rover Sport

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 TDV

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:50 Makina , Korçë

Range Rover Evoque 2.2 Diesel 2013

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 Makina , Durrës

OKAZION

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:46 Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft 2012

18 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:46 Makina , Pogradec

Land Rover Discovery 8G-Tronic PANORAMA 2012 FULL/ Nderrohet

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 Makina , Pogradec

Ose nderrohet / Range Rover Sport 2.7HSE super gjendje 08

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:46 Makina , Shkodër

Range Rover Sport HSE

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:43 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography 360° 3.0 SDV6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:37 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Range Rover Sport 3.0 Diesel Full Option

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 Makina , Tiranë

range rover sport

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:11 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:11 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 2015 NAFTE 3.0

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 Makina , Vlorë

Range rover autobiography

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 Makina , Tiranë

R.R Sport,3.0 Nafte,2011,baxho xhami

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:43 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION����LAND ROVER DISCOVERY 3 AUTOMAT����NDRROHET

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 Makina , Tiranë

Okazion deri te marten ( super gjendje)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:38 Makina , Fier

Range rover sport 2.7 luk i ri

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:37 Makina , Durrës

Land Rover Diskover Viti 2006 Automat 2.7 Diesel Ful Panoram

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:37 Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE PRESTIGE VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:37 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!RANGE ROVER SPORT 3.6 DIESEL FULL 11

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:30 Makina , Durrës

Range Rover Vogue -4.4 Diesel ,2011 ultimate edittion

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 Makina , Tiranë

Rang rover evoque

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:21 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 2010

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 3.0 naft 2003 automat 3200€

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Sport

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:20 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic FULL ✅

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:16 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina , Durrës

Land Rover Td5

6 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Land rover në shitje? Shiko njoftimet për Land rover në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Land rover në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit range rover në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Land rover ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Land rover në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Land rover, defender, Discovery, Velar, Evoque, Range rover sport, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Land rover që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej range rover ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Land rover


Keni Land rover që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Land rover shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione