Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land Rover Freelander ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Land rover Freelander në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Land rover Freelander në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Land rover defender, Discovery, Velar, Evoque dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej range rover ne shitje me ofertat me te mira.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe gjej bleresit e interesuar.09 Mar 13:52
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

FREELANDER | 2008 | 2.2 | DIESEL | AUTOMATIC | 227000 km

782 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:13 Makina , Fier

Shitet Land rover Frelander 2 okazion

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:55 Makina , Tiranë

Okazion ( super gjendje)

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:21 Makina , Durrës

land rover

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 Makina , Tiranë

Land Rover Freelander B+Gaz

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:14 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Freelander 2 S TD4, 4X4

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:23 Makina , Durrës

Land Rover 2.2 Naft Manuale 2007 FULL Gjermanie

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 Dyqani Makina , Durrës

Land Rover Freelander 2 HSE 2.2 TD4

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Freelander S Td4 ����

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:08 Dyqani Makina , Durrës

Land Rover Freelander 2 SE 2.2 TD4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Freelander viti 2009 2.2 TD4

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:10 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Freelander viti 2011 2.2 TD4 160 cv

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 22:56 Makina , Tiranë

Land Rover Freelander

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 08:55 Makina , Tiranë

Land Rover Freelander Automat super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:19 Makina , Vlorë

Shitet 2000 euro i diskutueshëm

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 12:45 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Frelander 2

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 22:58 Makina , Mat

Landrover freelander 2008

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:57 Makina , Mat

Makin shitje

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:19 Makina , Kurbin

Land rover frylander td4

4 600 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 22:57 Makina , Kavajë

Land rover

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 13:23 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Freelander 2 - 2.2 TD4 - 2009 - Automat

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 20:49 Makina , Tiranë

Land Rover Freelander

1 690 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 13:52 Dyqani Makina , Tiranë

FREELANDER | 2008 | 2.2 | DIESEL | AUTOMATIC | 227000 km

782 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 23:56 Makina , Elbasan

land rover f2

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 14:12 Makina , Vlorë

Shitet Land Rover Freelander

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 18:37 Makina , Durrës

Shitet Land Rover 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:05 Dyqani Makina , Tiranë

Land rover FREELANDER 2

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 13:12 Makina , Shkodër

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 09:09 Makina , Krujë

OKAZION FREELENDER 4X4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:13 Makina , Durrës

Shitet Land Rover 1.9 Naft 1999

2 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 09:46 Makina , Kavajë

Land Rover Automat,2010

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 19:12 Makina , Tiranë

Shite Land Rover Freelander

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:51 Makina , Tiranë

Land Rover Freelander 1

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 13:12 Makina , Tiranë

Land Rover Freelander 4x4 1.9 nafte viti 2000 mundsi ndrrimi

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:12 Makina , Tiranë

Land Rover Freelander 4x4 2.0 nafte viti 2000 kambio manual

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 12:46 Makina , Durrës

Freelander 2. Co

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 10:30 Makina , Tiranë

Shitet Freelander 2 i 2008 nafte 2.2

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:45 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 22:19 Makina , Tiranë

makina

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 21:18 Makina , Berat

Vendos Çelsin dhe vazhdo rrugen i sigurte

8 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 20:47 Makina , Tiranë

Shitet land rover frelander td4 okazion����☄️��☄️

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 10:56 Makina , Tiranë

shes

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 00:02 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 23:25 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:55 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover Freelander

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 08:55 Dyqani Makina , Durrës

����Land rover frelander 2.2 diesel automatik����

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:15 Makina , Tiranë

Land rover freelander

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 10:37 Makina , Tiranë

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Shk 12:02 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 11:23 Makina , Tiranë

FREELANDER 2008 AUTOMAT

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Land rover Freelander në shitje? Shiko njoftimet për Land rover Freelander në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Land rover në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit range rover në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Land rover Freelander ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Land rover Freelander në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Land rover, defender, Discovery, Velar, Evoque, Range rover sport, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Land rover Freelander që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej range rover ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Land rover Freelander


Keni Land rover që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Land rover Freelander shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione