Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Land Rover Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Land Rover | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:21
Linku:
Makina , Durrës

Range Rover Vogue

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:51 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 Makina , Durrës

OKAZION RANGE ROVER SPORT 2015 NAFTE 3.0

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover Sport 3.0 TDV6 HSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Makina , Durrës

Range rover evoque okazion

17 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:18 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover Vogue 4.4 TDV8

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover Off Road 4x4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Dyqani Makina , Durrës

����LAND ROVER DISCOVERY 3 4x4 AUTOMAT����NDRROHET

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Dyqani Makina , Durrës

Land Rover Discovery

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover sport-2010

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover Sport full opsion

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Dyqani Makina , Durrës

Land Rover frelander Automat

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover sport-Autobiography 4.4 diesel

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:04 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 3.6 look 2012 okazion in

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:01 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 4.4 nafte 2015 , 140 km me garanci

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:58 Makina , Durrës

Range Rover Evoque SD4 Automatike 2.2 Nafte 122.000 Km

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:54 Makina , Durrës

OKAZION

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:16 Makina , Durrës

SHITET RANGE ROVER SPORT 2014 LOOK 2021����

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:16 Makina , Durrës

SHITET RANGE ROVER VOGUE 2012 4.4������

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:16 Makina , Durrës

SHITET RANGE ROVER SPORT HSE 2016������

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:16 Makina , Durrës

SHITET LAND ROVER DISCOVERY 2017����

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:21
Linku:
Makina , Durrës

Range Rover Vogue

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:59 Makina , Durrës

land rover

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:25 Makina , Durrës

Range rover okazion

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:09 Makina , Durrës

❌Body kit Range Sport 2016 ❌okazion

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 18:20 Makina , Durrës

Range Rover 3.6 naft

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 17:11 Makina , Durrës

Okazjon

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 14:18 Makina , Durrës

LANDROVER DISCOVERY 3

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 14:56 Makina , Durrës

Range Rover Evoque•Viti 2011•2.2 Naft•Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 14:14 Makina , Durrës

RANGE ROVER

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 10:41 Makina , Durrës

Land Rover Discovery•Viti 2017•Automat

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 10:41 Makina , Durrës

Range Rover Velar•Viti 2018•3.0 Naft

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Qer 10:44 Makina , Durrës

range rover

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 08:28 Makina , Durrës

Range Rover Sport 2015 3.0 HSE

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Qer 22:12 Makina , Durrës

Range rover sport 3.0 V6 Diesel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 11:06 Makina , Durrës

Range Rover Evoque. Full Opsion 2014.

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 21:16 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 5

37 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 12:46 Makina , Durrës

Shitet per arsye mos perdorimi Renge rover sport

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 10:06 Makina , Durrës

range rover

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:33 Makina , Durrës

Range Rover Vogue

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 12:19 Makina , Durrës

❌Range Rober Sport 3.0 diesel Full okazion 2013❌

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 15:19 Makina , Durrës

Range Rover Sport

698 394 416 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 10:06 Makina , Durrës

Land Rover Discovery Td5

7 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 18:49 Makina , Durrës

Range rover

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 09:35 Dyqani Makina , Durrës

2011 Land Rover Range Rover Vogue HSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Maj 09:34 Dyqani Makina , Durrës

2016 Range Rover Sport HSE DYNAMIC FULL ��

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 18:30 Makina , Durrës

Range Rover Sport 2015

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Maj 02:12 Makina , Durrës

Land Rover Range Rover Discover 4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 08:25 Makina , Durrës

Discovery SPORT 129 mij km

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 01:46 Makina , Durrës

Range Sport Bodykit

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Land Rover | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione