Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Land Rover Discovery Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Land Rover Discovery | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:58 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery ����

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Makina , Tiranë

LAND ROVER

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Dje 20:42 Makina , Tiranë

Land rover discover

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:30 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:30 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:21 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:58 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:00 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 14.900 EURO / MUNDESI NDERRIM

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 12:22 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover diskover 4

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 00:36 Makina , Tiranë

Land Rover TD5 4x4 me bllokazhe Discovery 2

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:55 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery HSE, Full Options, 2018

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Maj 20:11 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Facelift 3.0 TDV6 HSE

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 20:11 Makina , Tiranë

Land rover Discovery Premium luxury 3.0 Biturbo

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 20:11 Makina , Tiranë

⁉️⁉️SUPER GJENDJE⁉️⁉️

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 19:42 Makina , Tiranë

SHITET NDËRROHET SUPER GJENDJE

12 500 EUR

24 Maj 12:06 Makina , Tiranë

Land Rover Of Road

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 12:06 Makina , Tiranë

Land Rover

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 07:16 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery HSE Luxury 2018

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Maj 16:13 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVER 3 VITI PRODHIMI 2005

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 14:31 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDËRROHET ME MAKINË MË TË VOGËL

12 500 EUR

19 Maj 14:23 Makina , Tiranë

Shitet

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 01:32 Makina , Tiranë

Land rover discovery

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 10:17 Makina , Tiranë

Shitet foristrade Land Rover discovery 4

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 21:56 Makina , Tiranë

Land Rover TD5 2.5 nafte

9 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:59 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Land Rover Discovery3

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:40 Makina , Tiranë

Land rover Discovery 3

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:33 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Discovery LR3 Viti Prodhimit Fundi 2009

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 04:36 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover Discovery

11 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:40 Makina , Tiranë

Shiter Land Rover Discover 3.0 Nafte luxury

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 12:03 Makina , Tiranë

Okazion

21 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 22:28 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4, 3.0 SEDV6 HSE, 2013, AUTOMATIKE

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 16:00 Makina , Tiranë

Land rover 1.8 b+g manual

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 07:10 Makina , Tiranë

Land Rover tdi

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:27 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover Discovery‼️‼️‼️

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:12 Makina , Tiranë

Range Rover Land Rover Discovery

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 07:42 Makina , Tiranë

Shes Land Rover 3

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:53 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover Discovery‼️‼️‼️

11 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:21 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 00:02 Makina , Tiranë

Off road Land Rover

7 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:56 Makina , Tiranë

❌❌❌❌Land Rover ❌❌❌❌

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 18:42 Makina , Tiranë

Land rover

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 18:32 Makina , Tiranë

DISKOVERY 3

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 15:45 Makina , Tiranë

Land Rover DISCOVERY 4 (Mundesi Nderrimi)

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Land Rover Discovery | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Ml Toyota Range rover Land rover Tdi Discovery Land rover discovery 4x4 Land rover discover rang rover Toyota hilux TOYOTA Rav 4 Foristrada Land rover discovery td5 A3 Diskovera tdi Land Rover Discovery 3 Vetura Toyota 4 runer range rover 2007 Micubish Land rover td5 land rover defender Land rover discovery tdi rav 4 land rover Land rover diskovery td5 land rover Landrover diskover Td5 Mitsubishi Diskover tdi land rover shitet Misubish 2004 Landrover discovery seat ibiza 2003 suzuki grand vitar Mecedes benz g class land rover tdi land rover discover 1 Land rover automatik parakolp Fouristrada zgare 2002 Freze kubota Kand rover defender Land Rover discovered 2.0 Seat tapiceri korce discovery hse Maskarina per bmw Lmd rover tdi 1998 shes land rover makina Discovery tdi 1 ne shitje shqiperi landrover diskover d5 Land rover 2017 Discovery td5 tdip Discovery 5 Ckl Coj Seat ibiza Lan drover diskover tdi Motor kondisjoneri Land rover discover t ferrota pand rover discover 1 Land rover tdi tirane Land rover diskover tdi land rover discover 2005 2003 audi q7 shitet makina Discovery tdi 1 fuoristrad skoda Misubidh discovery 4 discover 4 Range rover discovery 2010 benzine Landrover td5 4000euro 6 Land rover diskovery Discovery2 autobote Difender tdi Landa rover discover Discovery tdi 1 ne shitje Lendrover td5 kamez Land rover discover tfu Landrover diskoveri manual Land rover freelander Sat ×@, Benc ne shitje Land Rover disk over ne shitje online

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione