Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Land Rover | Discovery Sport

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Land Rover Discovery Sport | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:26 ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.2 SD4 HSE R-DYNAMIC FULL -15

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 12:05 ,

Land Rover Discovery Sport 2015

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Maj 12:05 ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2015

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Pri 13:26 ,

SHITET DISCOVERY SPORT FULL

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Pri 23:38 ,

Shitet discovery ll

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 08:35 ,

Land Rover

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 08:35 ,

Range Rover Viti 2007

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 23:00 ,

Shitet Land Rover Discovery 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 22:48 ,

shitet land rover discovery 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 17:09 ,

OKAZION !!! LAND ROVER DISCOVERY SPORT

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Sht 20:03 ,

land rover discovery sport

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 15:13 ,

Land Rover Discovery Sport 2.2 HSE Automatic Luxury

19 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 21:28 ,

Shitet kroskot digital per range rover sport 2015

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 14:30 ,

Range sport,Shitet,nderrohet me mak +diferencen

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 14:21 ,

Land Rover Discovery 3

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 22:31 ,

Shitet Land Rover Discovery Sport

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 20:33 ,

Shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 00:10 ,

Audi audi

50 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 16:25 ,

Land Rover

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 21:46 ,

sport

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Dhj 20:19 ,

Land rover super per terrene malore

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 22:40 ,

Shitet Land Rover Discovery Sport Luxury 2015

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 21:05 ,

Land rover td5 okazionn mundesi ndrrimi

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 15:24 ,

Mbledh foristrada per pjese

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 23:04 ,

Land rover

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 00:17 ,

RANG ROVER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 00:17 ,

Shitet RANG ROVER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 21:02 ,

Gomisteri Izmiri[100 meter pas bexhistenit

50 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 11:48 ,

MAKINA ME QERA:PRAN BEXHISTENIT KARBURANT ALPETI

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 11:19 ,

Land Rover discovery

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:32 ,

SUPER OFERT

7 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 12:55 ,

Shitet Land Rover Automatik 2006 (2.0)

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 19:58 ,

Land Rover 2006 2.0 nafte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 20:07 ,

Land rover

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 10:19 ,

Land Rover Discovery Sport 2017.....

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 18:50 ,

SHITET DYSKAVERY 2 NE GJENDIE PERFEKTE.

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Land Rover Discovery Sport | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione