Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land Rover ne Shitje | Ofertat ne MerrJep.al


Gjej njoftime për Land rover në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Land rover në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Land rover defender, Discovery, Velar, Evoque dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej range rover ne shitje me ofertat me te mira.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe gjej bleresit e interesuar.Dje 22:17
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:48
Linku:
Makina , Tiranë

2013 RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFTE

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:02
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport Dynamic 3.0 Diesel

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Evoque

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 15:07 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:01 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

17 700 EUR

Sot 14:52 Dyqani Makina , Tiranë

Jetour 1.6 benzine 2023

24 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:46 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 2011

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Range Evoque super okazion

19 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Range Evoque 2013 super gjendje super cmim

18 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 4.4 Tdv8 facelift 2020

43 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Vlorë

Range Rover Sport ✈

38 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:36 Makina , Vlorë

Range Rover Sport ✈

38 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET RANGER ROVER SPORT 3.0 BENZIN SUPERCHARGED FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

14 500 EUR

Sot 14:09 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 HSE DYNAMIC DESIGNO

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE

33 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE 2014

33 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:47 Makina , Tiranë

Velar 2.0 D mundësi ndrrimi 0682038260

43 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

velar diesel

42 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

Range rover evogue 2.2 diesel

20 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Makina , Korçë

RANGE ROVER EVOQUE DIESEL COUPE

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Range Rover Evoque ����

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 Makina , Lezhë

Range rover sport

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:18 Makina , Korçë

Shitet range rover evoque prestige 2.2 sd4 okazion

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:18 Dyqani Makina , Kavajë

SUPER OKAZION!RANGE ROVER SPORT 3.6 DIESEL FULL 11

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover Sport 3.0 TDV6 HSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET RANGE VOG 3.0 NAFT FULL

39 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET RANGE EVOQUE FULL !!!

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Range Rover Sport

42 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery ����

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography

42 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2016 AUTOBIOGRAPHY FULL OPSION

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:54 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.LAND ROVER.SPORT.3.0.AUTOMAT

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 Makina , Fier

SHITET RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 Makina , Lushnjë

OKAZION RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Dyqani Makina , Tiranë

Renge rover sport 4.4 sdV8

37 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:40 Dyqani Makina , Elbasan

L-R SPORT tdv6 HSE

32 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:40 Dyqani Makina , Elbasan

Land Rover EVOQUE 2.0 td4 DINAMIC

21 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 2.7 Naft

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:32 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:23 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY3 2.7 naft MUNDESI NDERRIMI

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Makina , Fier

Range Rover Evoque

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Makina , Tiranë

Evoque 2013 PRESTIGE PREMIUM VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:16 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover Vogue 4.4 TDV8

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Makina , Durrës

Range Rover Evoque. Full Opsion 2014.

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:06 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Jeni duke kërkuar për Land rover në shitje? Shiko njoftimet për Land rover në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Land rover në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit range rover në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Land rover ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Land rover në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Land rover, defender, Discovery, Velar, Evoque, Range rover sport, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Land rover që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej range rover ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Land rover


Keni Land rover që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Land rover shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione