Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lancia Ypsilon Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lancia Ypsilon | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON, VITI 11/2011, AUTOMATIKE, MOTORR 0.9 BENZINE

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
02 Tet 11:19 Makina , Tiranë

Lancia automat 2800 ero benxin 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Sht 16:37 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 1.2 gaz/benzine

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 07:21 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 11:01 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:11 Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON✓KAMBJO AUTOMAT✓1.3 NAFTE✓VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 08:26 Makina , Tiranë

Lancia automat benxine1,3 viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Gush 22:01 Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON -04

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 11:30 Makina , Tiranë

OKAZION LANCIA 1.3 NAFTE

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:42 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 21:44 Makina , Tiranë

Lancia viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 17:48 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Ypsilon 2009 Benzine/Gaz

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 10:14 Makina , Tiranë

Lancia ypsilon. Benzine automat panorama!!!@

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 20:27 Makina , Tiranë

shitet

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 11:35 Makina , Tiranë

LANCIA Y 1.2 BENZINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Qer 22:45 Makina , Tiranë

Lancia viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Qer 18:50 Makina , Tiranë

Lancia viti 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Qer 00:22 Makina , Tiranë

Lancia viti 2007

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Maj 14:13 Makina , Tiranë

Automatike 1.3 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 11:16 Makina , Tiranë

Lancia ypsilon 1.3 naft okazjon

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 01:42 Makina , Tiranë

Lancia Y Multijet

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 16:36 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 1.3 Multijet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 18:08 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 16:43 Makina , Tiranë

Lancia Y B/Gas

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 21:34 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 1.2 Benzine

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 21:09 Makina , Tiranë

Lancia Y B/Gas

980 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 20:51 Makina , Tiranë

Lancia Y b\gaz

1 000 EUR

04 Shk 17:40 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 13:11 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 170km

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Dhj 09:45 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 17:27 Makina , Tiranë

Shitetne gjendje shume te mire

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 21:28 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 09:05 Makina , Tiranë

Okazion

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 00:43 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 1.3 Multijet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 19:10 Makina , Tiranë

Shite Lanca y 2007,automatike. Super e mirembajtur

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Nën 12:27 Makina , Tiranë

Shitet Lancia 1.4 Benzin/Gaz

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 12:14 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 1.2 Benzin

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 20:03 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 1.2 Benzin

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 17:11 Makina , Tiranë

Lancia ypsilon 2200

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 13:33 Makina , Tiranë

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 08:42 Makina , Tiranë

Lancia Y Multijet

2 399 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 12:34 Makina , Tiranë

Shitet makina lancia ypsilon 1.2 dokumentat 2023

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 15:14 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 23:58 Makina , Tiranë

Shes makinen

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 13:51 Makina , Tiranë

Shitet makina Lancia

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 22:33 Makina , Tiranë

Lancia ypsilon 2008 1.2

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Gush 14:54 Makina , Tiranë

Okazion 1.3 nafte AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 14:35 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Y viti 2008. 2.900 euro

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gush 09:23 Makina , Tiranë

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 19:57 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lancia Ypsilon | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione