Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lancia Ypsilon ne Shitje | Njofitmet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Lancia Ypsilon ne Shitje te perdorur apo te ri. BLej Lancia Ypsilon me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Lancia Ypsilon ia nga modelet e ndryshme si Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 07:49 ,

Lancia ypsilon automat 1.3 naft panoramike

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:31 ,

Lancia Ypsilon 1.2 benzine-gas 1999euro

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

Lancia Ypsilon 2008 automat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:16 ,

Lancia ypsilon 1.2 benzin . Okazion

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:12 ,

Shitet 4900 euro

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:05 ,

�� Lancia Ypsilon 1.3 nafte �� Automat

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:19 ,

Lancia 1.3 naft Automat

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:15 ,

Lancia Ypsilon.1.3Naft.Automat+Tronic.Sapo targu.3.600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:51 ,

Lancia ypsilon 1.3 nafte kamio automat 2008

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 12:06 Dyqani ,

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 08:06 ,

Lancia ypsilon

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 19:00 Dyqani ,

Lancia Ypsilon viti 2010 1.4 benzin-gas

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 21:10 ,

Lancia Ypsilon Viti 2009 Motorr 1.3 Nafte Automat

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 19:25 Dyqani ,

LANCIA YPSILON

60 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 15:58 ,

✅Lancia Ypsilon✅

900 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 07:59 ,

Lancia ypsilon

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 14:54 ,

Lançia Y viti 1997

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 19:37 ,

Lancia

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 23:58 ,

Lancia Ypsilon 1.4 Benzin Automatik

23 002 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 14:15 ,

Lancia Ypsilon automat

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 09:44 ,

Lancia ypsilon

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 21:00 Dyqani ,

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 10:58 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 08:28 ,

Lancia ypsilon

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 10:37 ,

�� LANCIA YPSILON ��

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 14:41 ,

lancia ypsilon 1.2 benzin

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:59 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 11:26 ,

Shitet Lanica Ypsilon | Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 22:59 ,

AUTO VISHA - SHITET LANCIA YPSILON ne CMIMË FANTASTIK!!!

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 18:34 ,

okazion

750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 12:06 ,

Lancia ypsilon

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 11:06 ,

Lancia ypsilon 1.3 nafte multijet 2007 147mij km

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 19:27 ,

Ypsylon

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:35 ,

Shitet Lancia ypsilon 2007 1.3 nafte 147000km

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 12:27 ,

Lanca ypsilon 1.3 nafte motorr me zinxhir makina perfekte

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 12:15 ,

Shitet Lancia ypsilon 2007 1.3 Nafte 147000km

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 15:08 ,

okazion Lancia 1.2 benzin 16 valvula

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:05 ,

okazion Lancia 1.2 benzin 16 valvula

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:05 ,

okazion Lancia 1.2 benzin 16 valvula

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 05:50 ,

shitet lancia ypsilon ne gjendje te mire

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Shk 05:50 ,

shitet lancia ypsilon ne gjendje shume te mire

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 12:43 ,

shitet lancia ypsilon ne gjendje te mire

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 09:00 ,

shitet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 02:41 ,

okazion Lancia 1.2 benzin 16 valvula

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 02:41 ,

Lancia 1.3 nafte

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 19:49 ,

okazion Lancia 1.2 benzin 16 valvula

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 14:22 ,

Shitet lancia ypsilon 1.3 nafte automat

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 22:37 ,

Ne gjendje perfekte shum e paster dhe ekonomike

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 18:27 ,

Lancia ypsilon ne shitje

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Nese jeni duke kerkuar per Lancia Ypsilon ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej Lancia Ypsilon ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Lancia Ypsilon me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Lancia Ypsilon nga modelet e ndryshme si: Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Lancia Ypsilon ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Lancia Ypsilon ne MerrJep.al


Nese keni Lancia Ypsilon qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione