Vlorë | Automjete | Makina | Lancia

Dedra , 3
Delta , 4
Kappa , 3
Lybra , 21
MUSA , 6
Phedra , 3
Thema , 2
Thesis , 4
Ypsilon , 64

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lancia | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:49 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:53 Dyqani ,

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 17:50 ,

Lancia 1.4 benzin + gaz

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 22:11 ,

Super Okazionnn Lancia lybra 1.9 jtd 2003.

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 15:28 ,

Lancia lybra viti 2002 1.9 nafte

1 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 16:13 ,

Shitet

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:40 ,

Shitet ose nderohet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 18:34 ,

Lancia 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 10:27 ,

Lybra 1.9 super gjendje

1 800 EUR

09 Mar 00:15 ,

Shitet nderohet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 13:50 ,

AUTOMAT naft

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:49 ,

lancia ypsilon. okazion.atomat.

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:49 ,

shitet nderrohet 1.3 naft automat

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 14:37 ,

OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 19:28 ,

lancia 1.2 pa letra

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 15:01 ,

Lancia ypsilon 1.2 benzin 2003

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 22:48 ,

Makina ne shitje

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Sht 12:33 ,

Okazion 350euro

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 00:20 ,

Lancia musa

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 09:42 ,

Shitet Per Arsye Emigrimi!

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 11:45 ,

Shitet ose nderohet

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 18:50 ,

lancia

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 15:43 ,

Shes lancia ypsilon

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 14:01 ,

Shitet Lanci Musa 2006 3500€

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 23:17 ,

Lancia ypsilon

600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 15:35 ,

Lancya

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 15:41 ,

Lancia lybra 1.9 nafte perfekte

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 15:01 ,

Lancia Delta 1.6 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 15:41 ,

Lancia lybra 1.9jtd

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 15:29 ,

Lancia Lybra 1.9 jtd

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 10:40 ,

Shitet lanca ypsylon

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 11:51 ,

Lancia

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 14:44 ,

5600 euro(i dis) ose dhe me nderrim(+\- diferenca)

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 11:43 ,

shes nderroi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 13:45 ,

Lancia lybra 1.9 jtd

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 10:39 ,

lancia

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 00:04 ,

lancia

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 09:11 ,

Lancia Delta dizel 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 13:27 ,

Pjese kemb

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 11:13 ,

Per pjese kembimi

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 00:05 ,

Shitet lancia okazion

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 22:40 ,

Lancia Delta 1.6 MJT Berlina

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 19:35 ,

Lancia ypsilon

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 00:49 ,

Lanca ypsilon

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 12:05 ,

Lancia 2003 1.2 8v motor i ri

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 16:59 ,

1.3 nafte multijet automatike

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 12:31 ,

Lancia Ypsilon benzin

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 17:15 ,

Lancia ypsilon 1.2 -8 valvula

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 00:58 ,

Lancia

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 17:20 ,

Shitet Lancia Thesis 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lancia | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione