Tiranë | Automjete | Makina | Lancia

Beta , 3
Dedra , 9
Delta , 53
Kappa , 16
Lybra , 93
MUSA , 119
Phedra , 21
Thema , 6
Thesis , 72
Voyager , 1
Ypsilon , 327
Zeta , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lancia | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Qer 18:43
Linku:
,

Shitet makine Lancia

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 15:48 ,

Lancia Y shume ekonomike

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:44 ,

Lancia Musa.1.4.Automat.Panorama.78.Mij.klm

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:49 Dyqani ,

LANCIA MUSA, VITI 2009, AUTOMATIKE, MOTORR 1.4 BENZINE

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:48 ,

SHITET LANCIA MUSA 1.4 BENZIN AUTOMAT (ZVICRA)

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:48 Dyqani ,

LANCIA DELTA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 Dyqani ,

LANCIA MUSA, VITI 2011, AUTOMATIKE, MOTORR 1.4 BENZINE

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:58 ,

LANCIA-1:2-BENZIN+GAZ-MANUAL-VITI-2005-ME KONDICIONER

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:56 ,

Lancia Musa

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:52 ,

Lancia Ypsilon Automatike 1.3 Nafte 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:44 ,

LANCIA 1.3 AUTOMAT

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:20 ,

LANCIA 1.3 NAFTE MULTIJET

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:46 ,

Lancia Ypsilon Gaz/Benz 1.4 16v, Automatike

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 23:21 ,

Shitet Lancia Musa 2600€

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 23:09 ,

Shitet/Nderrohet Lancia Musa

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 10:14 Dyqani ,

Lancia Musa 1,3 JTD Okazion

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Qer 09:16 ,

lancia

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 02:10 ,

Lancia Ypsilon (automat)

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Qer 20:36 Dyqani ,

autoalbani

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 19:07 ,

Shitet ose nderohet me makine me te madhe

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 19:00 ,

Shitet lancia delta

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 11:19 ,

Lancia Delta 1.6 naft automatik 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Qer 19:10 ,

Shitet 1.2 gaz 2003

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 15:01 ,

Shitet 1.2 benzin gaz

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 11:32 ,

Lancia Musa 1.3 Nafte , Automatike

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 18:43
Linku:
,

Shitet makine Lancia

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 23:28 ,

Lancia Ypsilon 1.2 benzin 2001

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 08:37 ,

Shitet lancia musa

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 07:19 ,

LANCIA YPSILON -04

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 11:07 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 11:07 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 15:55 ,

Lancia Musa

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 10:56 ,

SHITET 1.2 BENZIN GAZ

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:36 ,

Shitet 1.2 benzin gaz

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:32 ,

URGJENT SHITET GAZ BENZIN

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:32 ,

URGJENT SHITET

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 12:00 ,

Shitet 1.2 benzin gaz

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 08:31 ,

Lancia y modeli momò

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 13:59 ,

SHITET URGJRNT

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 11:53 ,

URGJENT SHITET GAZ BENZIN

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 16:23 ,

LANCIA MUSA 1.4 BENZINE

4 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 00:14 ,

Lancia musa benzin gaz

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:38 ,

shitet 1.2 benzin gaz 2003

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 16:24 ,

SHITET LANCIA YPSILON 1.2 BENZIN 1800 EURO okazion

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 07:55 ,

shitet 1.2 benzin gaz

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 15:33 ,

shitet ose nderrohet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 09:59 ,

Lancia ypsilon okazion benzin gas lancja

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 15:13 ,

Lancia Delta

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 19:29 ,

Shitet ose nderrohet!!!

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lancia | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione