Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lancia Thesis Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lancia Thesis | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:37 Makina , Tiranë

Lancia Thesis Automat

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 16:55 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Thesis 2007

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 15:44 Makina , Tiranë

Shitet Lancia thesis presidenciale.

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 21:26 Makina , Tiranë

Lancias Thessis Blind B6+

17 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Dhj 11:31 Makina , Tiranë

Okazion!!!!!!Lancia Thesis

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 14:08 Makina , Tiranë

Lancia Thesis

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 21:01 Makina , Tiranë

Lancia thesis

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 19:38 Makina , Tiranë

shitet Lancia thesis

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 10:22 Makina , Tiranë

Shitet per pjese kembimi

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 23:06 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Thesis

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:32 Makina , Tiranë

Shitet lancia

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 15:48 Makina , Tiranë

Lancia thesis benzin gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 16:03 Makina , Tiranë

Shitet. Lancia thesis.

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 13:23 Makina , Tiranë

Lancia Thesis 2.4 benzine , manual

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 18:10 Makina , Tiranë

Lancia Thesis 2.4 Nafte Full-Optional

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Gush 18:19 Makina , Tiranë

Lancia Thesisi full optional

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 19:25 Makina , Tiranë

Lancia thesi 2.4 Jtd 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 16:26 Makina , Tiranë

Lancia

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 11:50 Makina , Tiranë

Lancia full opsion

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 16:24 Makina , Tiranë

Lancia Thesis benzin+gaz

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 08:37 Makina , Tiranë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 15:37 Makina , Tiranë

Lancia

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 02:16 Makina , Tiranë

shitet/okazion lancia dhe mundesi ndrimi

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 02:04 Makina , Tiranë

shitet/okazion lancia dhe mundesi nderrimi

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 13:32 Makina , Tiranë

okazion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 09:50 Makina , Tiranë

Lancia thesis blind okazionn shitet nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Shk 10:58 Makina , Tiranë

Shitet : Lancia Thesis 100. Super Full Option 2.4

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:32 Makina , Tiranë

Lancia Thesis

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 14:56 Makina , Tiranë

OKAZIONNNN...Shitet Lancia Thesis 2.4 nafte

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 23:55 Makina , Tiranë

OKAZION LANCIA THESIS

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 18:10 Makina , Tiranë

Lancia Thesis Presidential

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 18:34 Makina , Tiranë

Shitet lancia thesis

125 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 16:22 Makina , Tiranë

Lancia thessy

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 23:48 Makina , Tiranë

Lancia thesis

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 08:08 Makina , Tiranë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 19:35 Makina , Tiranë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 11:22 Makina , Tiranë

LANCIA THESIS 2.4 NAFT FULL OPSION

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 15:51 Makina , Tiranë

Lancia

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 20:33 Makina , Tiranë

okazion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:32 Makina , Tiranë

Shitet makine lancia presidencial

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 16:43 Makina , Tiranë

Lancia Thethis dizel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 23:59 Makina , Tiranë

Lancia Thesis

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Shk 13:41 Makina , Tiranë

shitet makine

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 22:13 Makina , Tiranë

shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 10:14 Makina , Tiranë

SHITET MAKINA

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 10:30 Makina , Tiranë

LANCIA THESIS

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 15:41 Makina , Tiranë

Lancia Thesis benzin+gaz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Nën 13:45 Makina , Tiranë

Lancia thesis

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:23 Makina , Tiranë

Lancia Thesis 2.4 JTD automatik

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 20:48 Makina , Tiranë

Lancia Thethis dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lancia Thesis | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione