Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lancia Thesis ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Lancia Thesis ne Shitje te perdorur apo te ri. BLej Lancia Thesis me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Lancia Thesis nga modelet e ndryshme si Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Dje 19:37 Makina , Tiranë

Lancia Thesis Automat

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 16:55 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Thesis 2007

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 15:44 Makina , Tiranë

Shitet Lancia thesis presidenciale.

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 15:14 Makina , Fier

Lancia Thesis 2.4 JTD Shitet/Nderrohet

2 499 EUR

29 Dhj 16:53 Makina , Shkodër

Lancia

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 21:26 Makina , Tiranë

Lancias Thessis Blind B6+

17 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Dhj 11:31 Makina , Tiranë

Okazion!!!!!!Lancia Thesis

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 08:33 Makina , Shkodër

Lancia Presidencial

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 20:55 Makina , Shkodër

��Presidencial options��

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 14:08 Makina , Tiranë

Lancia Thesis

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 21:01 Makina , Tiranë

Lancia thesis

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 19:38 Makina , Tiranë

shitet Lancia thesis

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 01:04 Makina , Korçë

Lancia Thesis

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 10:22 Makina , Tiranë

Shitet per pjese kembimi

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 23:06 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Thesis

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 17:51 Makina , Vlorë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Mar 11:33 Makina , Durrës

OKAZION!! ������������ Lancia Thesis në super Gjendje

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 19:32 Makina , Tiranë

Shitet lancia

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 15:48 Makina , Tiranë

Lancia thesis benzin gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Nën 00:18 Makina , Vlorë

Lancia Thesis automat

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 16:03 Makina , Tiranë

Shitet. Lancia thesis.

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 13:23 Makina , Tiranë

Lancia Thesis 2.4 benzine , manual

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 18:10 Makina , Tiranë

Lancia Thesis 2.4 Nafte Full-Optional

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Gush 18:19 Makina , Tiranë

Lancia Thesisi full optional

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 23:26 Makina , Durrës

lancia e blinduar

25 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Gush 19:25 Makina , Tiranë

Lancia thesi 2.4 Jtd 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 19:46 Makina , Durrës

Lancia

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 16:26 Makina , Tiranë

Lancia

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 11:50 Makina , Tiranë

Lancia full opsion

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 16:24 Makina , Tiranë

Lancia Thesis benzin+gaz

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 08:37 Makina , Tiranë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 14:51 Makina , Durrës

Lancia thesis benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 15:37 Makina , Tiranë

Lancia

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 02:16 Makina , Tiranë

shitet/okazion lancia dhe mundesi ndrimi

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 02:04 Makina , Tiranë

shitet/okazion lancia dhe mundesi nderrimi

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 13:27 Makina , Vlorë

Pjese kemb

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 11:13 Makina , Vlorë

Per pjese kembimi

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 13:32 Makina , Tiranë

okazion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 15:47 Makina , Durrës

Lancia Thesis benzin

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 13:47 Makina , Durrës

Lancia presidenciale

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 18:37 Makina , Durrës

Lancia Thesis B6 blindato SHITET ose NDERROHET

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 13:32 Makina , Elbasan

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 18:27 Makina , Lezhë

Lancia

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:59 Makina , Durrës

Shitet ose nderohet Lancia thesis 300 V6

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 09:50 Makina , Tiranë

Lancia thesis blind okazionn shitet nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Maj 22:37 Makina , Durrës

Lancia Thesis. Shitet dhe ndrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 18:51 Makina , Durrës

Lancia fhesis 3.0 v6

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 20:05 Makina , Durrës

Lancia

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 17:20 Makina , Vlorë

Shitet Lancia Thesis 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 19:17 Makina , Durrës

Lancia thesis

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Nese jeni duke kerkuar per Lancia Thesis ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Gjej Lancia Thesis ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Lancia Thesis me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Lancia Thesis nga modelet e ndryshme si: Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Lancia Thesis ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Lancia Thesis ne MerrJep.al


Nese keni Lancia Thesis qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione