Lancia ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Beta , 11
Dedra , 23
Delta , 149
Flavia , 1
Fulvia , 1
Kappa , 50
Lybra , 288
MUSA , 229
Phedra , 63
Stratos , 1
Thema , 9
Thesis , 140
Voyager , 3
Ypsilon , 809
Zeta , 16

Gjej mijera njoftime per Lancia ne Shitje te perdorur apo te ri. BLej Lancia me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Lancia nga modelet e ndryshme si Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 17:16 Dyqani ,

LANCIA MUSA 1.3 NAFTE MANUAL

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 ,

Lancia Musa 1.4 benzin gaz Panorama

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 ,

Shitet lancia musa 1.3 nafte 2006

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:45 Dyqani ,

Lancia Musa ����

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:00 ,

Lancia musa

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:37 ,

Lancia Delta 1,6 Disel, Automat,2010

Historiku i makinës

4 321 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:12 ,

Lancia ypsilon 1.3 naft automatike

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 ,

Lancia 1.4 benzin + gaz

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:21 ,

Lancia Delta 1.6 naft automatik 2010

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:26 ,

LANCIA MUSA

Historiku i makinës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:03 ,

LANCIA DELTA

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:23 ,

Lancia 1.3 nafta 05

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:08 ,

Lancia y

Historiku i makinës

900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:57 ,

MUSA 1.3 NAFTE AUTOMAT

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:54 ,

Lancia Delta 1.6 Multijet Automat Klima Parktronik

Historiku i makinës

4 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:37 ,

OKAZION 2500 euro

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 07:23 ,

LANCIA DELTA 1.6 NAFTE AUTOMATIKE

Historiku i makinës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 19:59 ,

Shitet Lancia Delta Kambio Automat 1.6 Naft

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Nën 14:32 ,

LANCA MUSA 1.3 2009 MANUAL ME DOGAN ��������

Historiku i makinës

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 13:19 Dyqani ,

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 12:38 ,

Me nderrim

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 19:28 ,

Okazion lancia ypsilon

Historiku i makinës

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 10:26 ,

Lancia Delta 1.6 Nafte Automat

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 00:56 ,

LANCIA MUSA 1.3 NAFTE MULTIJET

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 15:38 ,

����OKAZION ����

Historiku i makinës

140 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 14:09 ,

Lancia Y Ypsilon 1.2 gaz / benzine, kondicioner

Historiku i makinës

120 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 08:29 ,

Okazion , lancia 2010 automatike 4900 euro

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 11:40 ,

Lancia y

Historiku i makinës

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 12:50 ,

Ypsilon 1.3 naft okazion

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 01:35 ,

Lancia .. Me letra per 1 vit

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 20:33 ,

❌❌❌Okazion Lancia Musa 1.9 Nafte❌❌❌

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 20:37 ,

Shitet Lancia Delta Kambio Automat 1.6 Naft

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 18:20 ,

LANCIA 1.3 AUTOMAT NAFT 2008

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 10:59 ,

Lancia Musa

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Nese jeni duke kerkuar per Lancia ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej Lancia ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Lancia me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Lancia nga modelet e ndryshme si: Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Lancia ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Lancia ne MerrJep.al


Nese keni Lancia qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione