Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lancia | Phedra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lancia Phedra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:38 Dyqani ,

Shitet Lancia Pfedra 2.2 nafte viti 08 kambio automatik

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:58 ,

Shitet Lancia Phedra 6+1

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 21:41 ,

Lancia CV170. 7 posti automatico

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 14:07 ,

OKAZION LANCIA PHEDRA 2004 2.2 NAFTE 2100€

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 12:08 ,

Lancia phedra automat 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 15:35 ,

SHITET LANCI PHEDRA V6 BENZINE+GAZ AUTOMA

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 13:34 ,

LANCIA PHEDRA 2.0 NAFTE 6+1

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Jan 13:39 ,

Shitet super okazion 1700€

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 15:17 ,

Shitet lancia phedra

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 14:03 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 17:55 ,

OKAZION! Lancia Phedra Taksa per 1 vit

2 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 08:46 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 23:42 ,

Lancia Phedra

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 23:17 ,

LANCA Pedra

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 22:17 ,

OKAZION LANCA PEDRA 2600€

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 15:12 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 21:45 ,

Shitet !!

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 20:40 ,

SHITET LANCIA PHEDRA 1000 EURO

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 08:40 ,

Lancia phedra

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 18:56 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 14:08 ,

Shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Dhj 15:33 ,

Per arsye mosperdorimi

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 15:51 ,

Okazion!! Lancia Phedra 1600€

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 12:50 ,

lancia

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 16:37 ,

shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 11:20 ,

shitet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 14:56 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 13:39 ,

Shitet 6+1

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 22:34 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 11:35 ,

Lancia Phedra 2004 2000Eur

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 00:17 ,

Shitet Lancia Phedra 2005 2.2 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 10:15 ,

Shifet Lancia

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 10:55 ,

Okazion! LANCIA PHEDRA

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 15:41 ,

Lancia

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 15:33 ,

Lancia

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 16:12 ,

Lancia Phedra dizel

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 09:29 Dyqani ,

U SHIT Lancia Phedra 2.2 JTD Executive

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 13:58 ,

Lancia pherda

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 16:10 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 20:01 ,

SHITET LANCIA PHEDRA

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:43 ,

shitet lancia phedra

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 13:03 ,

Lancia 6 1ne gjendje perfekte

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:48 ,

Lancia Phedra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Dhj 08:21 ,

Lancia Phedra 2004, cmimi 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 15:16 ,

Lancia Phedra

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 17:40 ,

Lancia gaz benzin perfekte

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 14:21 ,

Lancia Phedra dizel

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 22:56 ,

shitet per arsye mosprdorimi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 13:57 ,

shitet per arsye mosperdorimi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 12:57 ,

Lancia phedra 800€

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lancia Phedra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione