Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lancia ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Beta , 11
Dedra , 22
Delta , 213
Flavia , 7
Fulvia , 2
Kappa , 54
Lybra , 303
MUSA , 297
Phedra , 68
Prisma , 1
Stratos , 1
Thema , 23
Thesis , 158
Voyager , 3
Ypsilon , 912
Zeta , 16

Gjej mijera njoftime per Lancia ne Shitje te perdorur apo te ri. BLej Lancia me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Lancia nga modelet e ndryshme si Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET LANCIA MUSA 1.3 AUTOMAT NAFTE 4200€

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:41 Makina , Vlorë

Lancia musa gaz benzine

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

LANCIA DELTA! Shitet ose nderrohet

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Makina , Durrës

DELTA. 1.6 NAFT GJENDJA PERFEKT

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:26 Makina , Tiranë

✅��Lancia Ypsilon Automatike 1.4 Gaz+Benzin

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:47 Makina , Vlorë

Lance Y 1.2 Bezin/Gaz viti 12.2007 letra 1 vite

2 489 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:35 Makina , Tiranë

shitet lancia delta ne super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:49 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:28 Makina , Durrës

Shitet lancia

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Lancia Y

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:08 Makina , Durrës

Lancia Ypsilon 2009 Benzin+Gaz

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:51 Dyqani Makina , Fier

Lancia Ypsilon 1.4 benzin-gas 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Lancia Thesis Automat

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:24 Makina , Fier

Lancia Delta 1.6 Naft Kamio Automatike full Esclusiva

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:20 Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON✓KAMBJO AUTOMAT✓1.3 NAFTE✓VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:06 Makina , Tiranë

Lancia ypsilon

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Okazion Lancia Delta Automat 1.6 nafte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Dyqani Makina , Durrës

LANCIA DELTA AUTOMAT NAFTE 1.6 VITI 2012 ME DOGANE NE GJENDJ

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:12 Makina , Fier

Shitet 2005 Lancia Musa

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:05 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA MUSA 1.3 NAFTE MANUAL

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:27 Makina , Shkodër

LANCIA THEMA 3.0 CRD AUTOMAT FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

LANCIA THEMA PRESIDENCIALE

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

LANCIA Delta III - 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:49 Makina , Korçë

Lancia thesis

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:20 Makina , Korçë

Lancia Thesis

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02 Dyqani Makina , Durrës

Lancia

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:34 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Ypsilon 1.1 Benzin.

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:15 Dyqani Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

3 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 21:54 Makina , Lezhë

Shitet Lancia Thesis

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:49 Makina , Tiranë

OKAZION Lancia Musa viti 2010 nafte 1.6 manuale led OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:55 Makina , Lezhë

Lancia MUSA 1.4 B/Gaz AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 13:39 Makina , Tiranë

LANCIA THEMA 3.0.Multijet.AUTOMAT.Panorama 10500����

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 13:34 Makina , Elbasan

Lancia Delta

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET LANCIA MUSA 1.3 AUTOMAT NAFTE 4200€

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 16:55 Makina , Tiranë

okazion Thema 2012 automatike

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 00:26 Makina , Tiranë

Okazion lancia automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 14:16 Dyqani Makina , Vlorë

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 10:29 Makina , Tiranë

Lancia Lybra 2.4 naft

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 06:31 Makina , Fier

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 23:02 Makina , Durrës

Lancia

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 19:26 Makina , Durrës

Lancia Ypsilon

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:52 Makina , Fier

Lancia Delta Automat

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 21:18 Makina , Vlorë

LANCIA Y/ 2007/ GAZ+BENZINE

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 07:15 Makina , Berat

Shitet Okazjon Gas&Benzin 1,2 Manuale

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 14:13 Makina , Tiranë

Automatike 1.3 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 21:01 Makina , Tiranë

Lancia delta 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:24 Makina , Fier

Lancia Delta 1.4 turbo

3 420 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 11:19 Makina , Lushnjë

Lancia Musa 1.3 Nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 11:17 Makina , Fier

Okazion!! Lancia y

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 02:23 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Nese jeni duke kerkuar per Lancia ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej Lancia ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Lancia me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Lancia nga modelet e ndryshme si: Lancia Beta, Dedra, Delta, Flaminia, Flavia, Gamma, Kappa, Phedra, Prisma, Stratos dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Lancia ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Lancia ne MerrJep.al


Nese keni Lancia qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione