Opel | Kurbin | Automjete | Makina

Opel , 148
Citroën , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Makina,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Makina | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:32 ,

��Mercedes Benz Vito Luxury Super Full��

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 ,

✅Super Okazion✅Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 17:08 ,

❎OKAZION OPEL ASTRA❎

1 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 08:15 ,

Shes opel insignia

12 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 21:15 ,

Okazion shitet opel corsa 1.2

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 12:04 ,

Opel 1.7 cdti

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 ,

Opel Zafira 4+1

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 20:32 ,

Opel Zafira 4+1

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 14:58 ,

Opel Zafira . Cmimi 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:19 ,

Opel Zafira . Cmimi 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:35 ,

opel astra

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 14:21 ,

Opel Okazion

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 08:13 ,

U SHIT SMART BRABUS CABRIO ✅

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Shk 13:10 ,

cmimi i diskutueshem

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 20:42 ,

Opel insigma viti 2009 kamjo automat shitet ndrrohet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 10:27 ,

Makina esht shum e mirmbajtur . Cmimi i diskutushem pasi te

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:36 ,

Opel astra 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 20:19 ,

Shitet

1 234 567 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 22:16 ,

Opel

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 20:23 ,

Shitet Opel Zafira

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 23:26 ,

Okazion..!!!!

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:53 ,

Opel

170 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 07:05 ,

Opel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 18:11 ,

Shitet opel zafira 2300 euro

2 300 EUR

19 Nën 13:56 ,

opel

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 12:06 ,

Shitet Opel Astra ne gjendje perfekte

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 09:27 ,

Citroen c3 1.4 nafte

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 21:51 ,

Shitet opel benzin gaz

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Tet 21:11 ,

shite opel corsa

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 11:36 ,

okazion

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 18:22 ,

Shitet ose ndrohet

1 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 21:17 ,

Opel Zafira 1.9 nafte

17 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 21:46 ,

Shitet Opel Zafira 2007 e ardhur nga Zvicra

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 20:52 ,

opel astra

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 10:05 ,

Shes opel insignia nafte automat me dogane

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 10:30 ,

opel corsa

470 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Gush 12:11 ,

Shitet Opel Zafira e ardhur nga Zvicra.

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 16:53 ,

Opel astra portobagazh ne gjendje shum te mir pune

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 16:41 ,

Opel astra 1.8 nafte manual

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 10:58 ,

Opel Zafira me letra deri 24 korrik 2021

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 17:55 ,

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 10:50 ,

Shes opel zafira 2.0 nafte

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 11:29 ,

>>>Okazionnn<<< opel corsa 370 €

370 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 16:20 ,

Opel corsa

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 15:40 ,

Shitet Opel Zafira e ardhur nga Zvicrra

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 15:05 ,

Opel Zafira e ardhur nga Zvicra para 6 muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 13:14 ,

Opel -Zafira

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 21:05 ,

Shitet Opel Zafira

39 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Makina | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione