Golf 5 | Kurbin | Automjete | Makina

Opel , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Makina | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:32 ,

��Mercedes Benz Vito Luxury Super Full��

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 ,

✅Super Okazion✅Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 16:00 ,

❌❌ SUPER OKAZION ❌❌❌

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 16:44 ,

Shitet Golf 5

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 09:51 ,

Golf 5 GTI ABT

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 08:13 ,

U SHIT SMART BRABUS CABRIO ✅

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Shk 21:21 ,

Golf V

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 00:37 ,

GOLF 5 HIGHTLINE 2.0 FULL OPTIONS AUTOMAT DSG NAV

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:26 ,

Golf V

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 15:57 ,

Golf 5

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 18:55 ,

Golf 4 Td-i 1.9

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 09:27 ,

Citroen c3 1.4 nafte

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 19:43 ,

Shes Golf 5 viti 2004 1.9

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 10:05 ,

Shes opel insignia nafte automat me dogane

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 19:19 ,

Golf 5+ 1.9

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 09:47 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 21:42 ,

golf 5 viti 2007 1.9 nafte manual

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 16:13 ,

Shes makinen okazion!!!!!!!!

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 08:18 ,

Shitet golf 5 automat

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 20:14 ,

Golf 5 okazion

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 16:20 ,

VW Golf 5

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:01 ,

Golf 5 1.9 tdi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 16:02 ,

Volkswagen golf 5

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 23:30 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 12:26 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 12:12 ,

Volkswagen Golf5

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 22:48 ,

Shes

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 19:17 ,

Shitet golf

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 12:36 ,

Shitet Golf 4 T”di” te kuqe

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 18:57 ,

VW Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 12:28 ,

Golf3 automat

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 18:32 ,

VW Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 21:40 ,

VW Golf 5 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 20:00 ,

VW Golf 5 benzin

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 19:58 ,

Golf 5 benzin 1.6 FSI Okazion per 1 jave 3500€

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Dhj 21:20 ,

VW Golf 4 motorr golf 5 4x4

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 11:15 ,

VW Golf 5 luk GTI

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 00:05 ,

Shes dhe nderroj

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 14:19 ,

Shitet volkswagen Golf 5 TDI 1.9 manual

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 11:56 ,

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 23:47 ,

VW Golf 4 dizel 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 21:15 ,

VW Golf 5 dizel

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 13:51 ,

VW Golf 5 4motion

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 10:40 ,

VW Golf 5 dizel

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 11:22 ,

VW Golf 5 dizel

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 10:59 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 11:55 ,

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 17:43 ,

E clas 211

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 20:55 ,

VOLVO S80 DP5 2006 Shitet ose Nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 13:48 ,

VW Golf 5 -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Makina | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione