Kurbin | Automjete | Makina

Acura , 4
Aixam , 2
Alfa Romeo , 34
Audi , 176
BMW , 114
Bugatti , 1
Chevrolet , 4
Chrysler , 5
Citroën , 29
Daewoo , 2
Dodge , 4
Ferrari , 1
Fiat , 145
Ford , 255
GMC , 1
Honda , 3
Hummer , 3
Hyundai , 11
Isuzu , 2
Jaguar , 4
Jeep , 14
Kia , 4
Lada , 1
Lancia , 12
Land Rover , 25
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 4
MINI , 12
Mitsubishi , 24
Nissan , 39
Opel , 166
Peugeot , 41
Porsche , 9
Renault , 93
Rover , 2
Saab , 5
Seat , 14
Škoda , 10
Smart , 24
Suzuki , 8
Tata , 1
Toyota , 23
Volvo , 7
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:38 ,

audi a8 3.0 nafte quatro 04 super gjendje

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

golf 4 1.9 nafte 01 me letra

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 ,

Mercedes Benz C KLAS 220 BLUEEFICENT 2010

Historiku i makinës

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:10 ,

Mercedes Benz E class 320 EVO

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

Range Rover Sport 2008

Historiku i makinës

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

2008 Mercedes Benz C class 220

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

2006 Mercedes Ben ML 320

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Pershkrimi

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:35 ,

Mitsubishi L200

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:15 ,

shitet ose nderrohet

Historiku i makinës

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:18 ,

Pershkrimi

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:26 ,

Shes c klas 220 blue eficent

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:22 ,

GOLF 6 GTI 2012 mundesi ndrrimi

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:39 ,

Shitet E Class-Nderrohet

Historiku i makinës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 18:57 ,

Wolzvagen fugon

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 14:38 ,

Shitet Mercedes-Benz

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 22:50 ,

shitet

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 22:50 ,

shitet

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 22:45 ,

Shitet

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:07 ,

SHITET ❌SUZUKI SWIFT❌

Historiku i makinës

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 20:09 ,

✅Super Okazion✅Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 17:35 ,

Peugout 207

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 10:45 ,

HONDA JAZZ 1.4cc Manuale Benzin Viti 2004

Historiku i makinës

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 08:42 ,

shitet

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 20:54 ,

Audi a6

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Qer 15:13 ,

Shes audin allrod

Historiku i makinës

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 09:31 ,

Okazion��Benz Mercedes��E 400CDI AUTOMAT��

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 17:19 ,

Shitet okazion ford tranzit 2011 XL

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 16:03 ,

VW POLO (OKAZION) 5700 EURO 1.6 naft 2009

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 15:36 ,

Polo

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 11:43 ,

Ford focus c-max

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 23:08 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 18:37 ,

Shes opel insignia

Historiku i makinës

12 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 18:28 ,

Shitet ose nderrohet me foristrad super okazion

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 17:57 ,

Mercedes benz E250

Historiku i makinës

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 23:04 ,

Smart per shitje

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 22:32 ,

Mercedes Benz 210

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 20:50 ,

Shitet sharon

Historiku i makinës

1 800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 08:33 ,

Bmw seria 5 shitet nderrohet ��

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Qer 12:41 ,

Shitet Audi A4 2.0

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:34 ,

Shirt per arsye mosperdorimi

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 08:32 ,

SHITET AUDI A3 2.0 TDI

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 12:32 ,

ford fiesta ???

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 21:48 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI

Historiku i makinës

45 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Qer 21:36 ,

mercedez benz 220

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Qer 19:44 ,

C220 evo shitet ose nderrohet 4700€

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:35 ,

Mercedez Benz Vito 2.2 cdi

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione