Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Kukës

Opel , 5
Volvo , 4
Audi , 3
BMW , 3
Renault , 3
Hyundai , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1
Mazda , 1
Nissan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Dhj 21:01 Makina , Kukës

okazion shitet urgjent

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 17:39 Makina , Kukës

Mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 11:33 Makina , Kukës

mercedes E220

20 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Tet 11:26 Makina , Kukës

Shitet urgjent

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 19:13 Makina , Kukës

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 11:02 Makina , Kukës

Nisan qashai benxin 2.0 automatik viti 2011

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 19:49 Makina , Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 10:02 Makina , Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 09:58 Makina , Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 09:52 Makina , Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 20:10 Makina , Kukës

Bilardo

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 19:26 Makina , Kukës

Citroen c4 shitet

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 09:09 Makina , Kukës

Alfa

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 18:12 Makina , Kukës

shitet urgjent

1 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 18:42 Makina , Kukës

Shitet urgjent Mercedes Benz - E class katerfeners

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 23:56 Makina , Kukës

Shitet urgjent

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:04 Makina , Kukës

Vw Tauran 2.0 tdi 2kuqe urgjent

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:44 Makina , Kukës

Renault Avantime 3.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 14:23 Makina , Kukës

URGJENT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 18:35 Makina , Kukës

Urgjent volvo s40 2.5 turbo

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 13:21 Makina , Kukës

volvo s40 2.5 benzin

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 13:04 Makina , Kukës

Volvo s40 2.5 t5 benzin

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 11:21 Makina , Kukës

Volvo s40 T5 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 08:43 Makina , Kukës

shes golf 4 tdi urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gush 08:41 Makina , Kukës

urgjent shes hundai i 30

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 08:41 Makina , Kukës

urgjent shes golf tdi 1.9 nga zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 14:20 Makina , Kukës

Golf 4.

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 13:18 Makina , Kukës

Shitet makina urgjent

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 11:48 Makina , Kukës

urgjent ne shitje qmimi i arsyshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 14:19 Makina , Kukës

shes urgjent Chevrolet kalos 1.4 motorr japan

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 09:58 Makina , Kukës

Shitet renault trafic

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:12 Makina , Kukës

Shitet Vito urgjent (benz-mercedez) 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 16:44 Makina , Kukës

Volkswagen Passat 2.0TDI BLUEMOTION

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 19:40 Makina , Kukës

Shitet urgjent

799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 16:15 Makina , Kukës

Shitet fiat punto urgjent 2003 1.2 benzin

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 13:55 Makina , Kukës

Urgjent Shitet Chrysleri 2.5 CRD

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 18:50 Makina , Kukës

BMW X5 diesel 3.0 vetura gjenden ne kosove

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 18:06 Makina , Kukës

Urgjent shiten Jaguar X-Type

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:01 Makina , Kukës

OKAZION Shitet 4100 EURO i diskutueshem

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 15:18 Makina , Kukës

Mercedes benz 250

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 12:56 Makina , Kukës

Alfa romeo cabrio road star

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Tet 08:31 Makina , Kukës

Hyundai Tucson

6 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 22:03 Makina , Kukës

audi urgjent

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 19:48 Makina , Kukës

MERCEDES BENZ E220CDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 09:08 Makina , Kukës

|URGJENt shes bmw e39 328 me tabela ch

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Nën 21:55 Makina , Kukës

MERCEDES c200 me tabela te huaja.

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 08:00 Makina , Kukës

Fiat Seiciento 1.1 benzin -03

1 000 EUR

11 Sht 19:16 Makina , Kukës

Ford fokus 1.8 naft -00

1 600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione