Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 ne kukes - Makina Të gjitha në Kukës

Audi , 60
BMW , 6
Jeep , 2
Peugeot , 2
Honda , 1
Opel , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3 ne kukes,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 ne kukes Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:43 Dyqani Makina , Kukës

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT S-Line

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Dyqani Makina , Kukës

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 3C 1.9 TDI MANUAL

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:27 Dyqani Makina , Kukës

VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 Dyqani Makina , Kukës

VOLVO XC60 2.4DIESEL PANORAMA FULL SAPO ARDHUR ��������

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:27 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 3C 2.0TDI AUTOMAT 4x4 2010 sapo ardhur

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 Dyqani Makina , Kukës

VW CADDY 1.9TDI MANUAL SAPO ARDHUR

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 Dyqani Makina , Kukës

VW CADDY MAXI 1.9TDI MANUAL SAPO ARDHUR

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Dyqani Makina , Kukës

BMW F10 530D automat ardhur nga gjermania

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 3C 2.0TDI AUTOMAT 2010 Sapo ardhur

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Dyqani Makina , Kukës

VW CADDY MAXI 1.9TDI SAPO ARDHUR

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:15 Dyqani Makina , Kukës

Karrotrec Sprinter 311 2.2Cdi 2007 Sapo ardhur

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:12 Dyqani Makina , Kukës

Mercedes-Benz S500 Lungo presidencial sapo ardhur nga Zvicra

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:25 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220 Automat 2005

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 21:56 Dyqani Makina , Kukës

Mercedes-Benz E280CDI AUTOMAT 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:56 Dyqani Makina , Kukës

VW TOURAN 1.6TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:56 Dyqani Makina , Kukës

VW TIGUAN 2.0TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:56 Dyqani Makina , Kukës

VW CADDY MAXI 1.9TDI AUTOMAT 2010 sapo ardhur

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:56 Dyqani Makina , Kukës

AUDI Q5 3.0TDI PANORAMA FULL OPTIONS SAPO ARDHUR

12 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 23:14 Dyqani Makina , Kukës

Mitsubishi Pajero 2.8Turbo sapo ardhur

3 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Maj 15:06 Makina , Kukës

AUDI A3 SPORTBACK S-TRONIC

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 16:41 Makina , Kukës

Shitet Audi a4 1.9 naft ne gjendje shum te mire

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 05:29 Makina , Kukës

Mercedes C 200 Naft Manuel 2013 Pa Dogan

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 22:51 Makina , Kukës

mercedes w223

2 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:37 Makina , Kukës

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 20:41 Makina , Kukës

Audi A3 Sportback facelift

14 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 15:23 Makina , Kukës

Audi A3

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 18:08 Makina , Kukës

Audi A3 2014 2.0 Tdi Stronic

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 23:29 Makina , Kukës

Audi A3

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 14:22 Makina , Kukës

Audi A3 8P Facelift SportBack Euro4 1.6TDI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 14:22 Makina , Kukës

Honda Pilot 3.5 2015 targa te huaja

13 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 14:32 Makina , Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 04:10 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220CDI Avangarde PA DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 10:46 Makina , Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 00:12 Makina , Kukës

Audi a3 2.0 tdi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 16:05 Makina , Kukës

Mercedes C CLASS 270 CDI AUTOMATIK KLIM PA DOGAN 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 23:04 Makina , Kukës

Audi A3 1.6 TDI Sline S Tronic 157.000km Viti 2016

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 23:31 Makina , Kukës

Audi A3 1.6 TDI 2xSline Automatik S Tronic 2016 157.000km

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 18:31 Makina , Kukës

Audi a3 1.9 atoma 2007

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 11:31 Makina , Kukës

AUDI A3 S-LINE

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 11:31 Makina , Kukës

AUDI A3 S-LINE

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:29 Makina , Kukës

Shitet Audi a3

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 12:19 Makina , Kukës

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:52 Makina , Kukës

Shitet BMW X5. Diesel 3.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 19:44 Makina , Kukës

Shitet audi a3 sline

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 10:40 Makina , Kukës

OKAZION A5 AUDI 10300 EURO

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:31 Makina , Kukës

OKAZION AUDI 3.0 NAFTE 2011

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 ne kukes | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione