Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Cls | Kukës | Automjete | Makina

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Cls,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Cls Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:17 Makina , Kukës

Mercedes CLS 350 Disel

17 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:09 Makina , Kukës

Golf VI 2.0 Manual 6+R

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 15:36 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

08 Nën 15:36 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 04:10 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220CDI Avangarde PA DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 18:21 Makina , Kukës

Sharan 1.9 TDI Automatik 7 Ulse Model 2006 PA DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Gjendje: I ri
27 Qer 23:28 Makina , Kukës

Mercedes benz cls 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:33 Makina , Kukës

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 21:45 Makina , Kukës

Mercedes CLS 320 - Anglez

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gush 14:04 Makina , Kukës

Mercedes CLS 350 CDI Automatik Pa Dogan

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 17:09 Makina , Kukës

Mercedes Benz CLS 53 AMG, Hibrid me Echo Boost

80 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 12:19 Makina , Kukës

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 21:30 Makina , Kukës

Cls 320 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:52 Makina , Kukës

Shitet BMW X5. Diesel 3.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 08:36 Makina , Kukës

Mercedes CLS-350

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 23:08 Makina , Kukës

Shes Mercedes benz CLS 320

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:40 Makina , Kukës

OKAZION A5 AUDI 10300 EURO

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 17:55 Makina , Kukës

Cls full opsion

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:42 Makina , Kukës

Golf 5 1.9d Manual -03 Okazion 3.6€

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 10:50 Makina , Kukës

Mercedes benz

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 18:07 Makina , Kukës

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 15:32 Makina , Kukës

Mercedes Cls 320

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 04:44 Makina , Kukës

Mercedes Benz CLS 320 CDI

8 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 10:12 Makina , Kukës

Mercedes-Benz CLS 350 cdi

16 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Korr 22:07 Makina , Kukës

Mercedes cls 320 cdi

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 11:57 Makina , Kukës

MERCEDES CLS 320

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 21:24 Makina , Kukës

Mercedes Benz CLS 320 dizel

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 15:53 Makina , Kukës

Mercedes CLS 350 CDI

14 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 12:41 Makina , Kukës

Shes makine Mercedes Benz Cls 320

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 16:15 Makina , Kukës

Audi A8

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 08:24 Makina , Kukës

Mercedes cls 320cdi full opsion

8 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 09:15 Makina , Kukës

Mercedes cls 320cdi full opsion

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Cls | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione