xhip | Korçë | Automjete | Makina

Honda , 5
Hyundai , 3
Nissan , 3
Renault , 3
BMW , 2
Fiat , 2
Opel , 2
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Ford , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe xhip,kategori Makina,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj xhip Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:03 ,

Mercedes Benc 280 Avangarde Evo

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:05 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 viti 99 Mundesi ndrimi

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 08:46 ,

Cls 5.5

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 14:36 ,

���� Okazion ✅✅ Shitet BMW 320d ✅✅

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 19:49 ,

Shitet hyndai terrakano 2 .9 manuale vit 2004 .4500 euro

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 22:16 ,

foristrade , xhip , range rover

3 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 10:46 ,

Shitet xhip ne super gjendje

4 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 10:41 ,

Mercedez-Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 14:41 ,

Shitet Mercdes-Benz 211

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 08:50 ,

Opel Frontera 2.0i

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Mar 19:21 ,

Shitet ose ndrohet

650 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Jan 20:02 ,

Renault scenic 4x4 gjendje super

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 12:17 ,

Xhip Renault 4x4

3 250 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 22:13 ,

Shitet fiat xhip 4.4

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 19:56 ,

OKAZION Nisa x-trail makine garazhi

4 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 10:39 ,

Mundesi nderrimi...Mazda-Toyote -Nisan me karoceri

5 500 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 16:57 ,

Renault Koleos 2012 105.000km full full extra

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Sht 15:18 ,

Okazion xhip

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 08:15 ,

shitet xhip kia

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 00:07 ,

Ndrohet

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 19:20 ,

Okazion !! Mercedes c220 cdi

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 17:25 ,

Honda xhip

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 20:31 ,

Ford 4x4

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 13:59 ,

shitet per arsye mos perdorimi

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 17:06 ,

OKAZION FIAT STILO DHE RENO CLIO

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 15:58 ,

Xhip Bmw x3

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 21:29 ,

Honda xhip

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 22:44 ,

shes hyondai galloper

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 07:42 ,

Xhip honda crv 00

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 14:16 ,

shes xhip ml me dokumenta per nje vit

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 12:26 ,

Xhip Honda crv 4x4

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 15:18 ,

Toyota Raw 4 viti 2007 gaz

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 13:25 ,

C 250 d 1993

1 450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Shk 18:21 ,

Dihatsu Feroza benzin

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 09:49 ,

Mercedes Benz 250 dizel

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Dhj 04:47 ,

Xhip 4x4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 16:53 ,

Mercedes e220 dizel

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 16:36 ,

hyndai cupe sport

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj xhip | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Xhip Xhip Xhip xhip Xhip Xhip Xhip Xhip xhip xhip

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione