Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

polo - Makina Të gjitha në Korçë

Audi , 6
BMW , 5
Toyota , 4
Fiat , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Ford , 2
Seat , 2
Lancia , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:03 Makina , Korçë

���� Audi A3 TDI DSG 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:30 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes Benz C180 Kompressor 2005 ✅����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:30 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:17 Makina , Korçë

Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

2 700 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:12 Makina , Korçë

Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:10 Makina , Korçë

Volkswagen Tiguan 2014+okazion e sapo ardhur nga jasht

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 09:34 Makina , Korçë

Mercedes-Benz GLK 250 4matic bluetec

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 09:34 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

69 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Land Rover Vogue 3.0 2014

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E350 96 mij km amg avandgarde

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Dhj 09:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Dhj 18:27 Makina , Korçë

Bmw 730 automat full extra xhama zinj komplet ne lej

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 03:17 Makina , Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 03:14 Makina , Korçë

Nissan Navara 2006 OKAZIONNN

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 12:01 Makina , Korçë

Shitet polo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 18:08 Makina , Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 18:07 Makina , Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 21:15 Makina , Korçë

Wolzvagen polo

2 100 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 22:39 Makina , Korçë

QKAZION AUDI Q3 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 10:07 Makina , Korçë

Shitet volzvagen Polo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 18:14 Makina , Korçë

Polo 1.0 Benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 04:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz GLK 250 4matic bluetec

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 05:51 Makina , Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 01:37 Makina , Korçë

Shitet polo

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 16:45 Makina , Korçë

Shitet polo

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 19:39 Makina , Korçë

E300 Bluetec���� Euro 5 2008

840 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 14:02 Makina , Korçë

Volkswagen Polo 1.4

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 10:49 Makina , Korçë

Shitet polo

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Sht 12:09 Makina , Korçë

Shitet

2 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 12:06 Makina , Korçë

MERCEDES C class 220 1997 -0692625939

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Gush 20:20 Makina , Korçë

Shitet polo

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 11:53 Makina , Korçë

Polo-cross

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Gush 20:50 Makina , Korçë

Shes polo

2 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 13:08 Makina , Korçë

BMW X5 3.0d full ndrohet

4 000 EUR

21 Korr 10:11 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 22:02 Makina , Korçë

Shes Volkswagen Polo viti prodhimit 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 01:18 Makina , Korçë

Shitet

2 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 08:26 Makina , Korçë

Volkswagen polo 1.4 nafte

2 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 15:43 Makina , Korçë

Poli 1.4 tdi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 18:16 Makina , Korçë

Mercedes E klas 200cc automatik 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 19:11 Makina , Korçë

Polo 1.4 b-Gaz

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 11:32 Makina , Korçë

Polo 1.4 b-Gaz

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 18:59 Makina , Korçë

Volkswagen Polo 1.4 Nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:09 Makina , Korçë

Shitet —Polo 1,4 TDI ��

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:48 Makina , Korçë

Ford 1.6 nafte viti 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo polo polo Polo Polo polo Polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione