golf 5 | Korçë | Automjete | Makina

BMW , 6
Toyota , 3
Audi , 3
Opel , 2
Seat , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:49 ,

Golf 5 1.9

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

❌MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO 2005 FACELIFT ����❌

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:25 ,

Toyota Corolla Verso

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:24 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:24 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

Golf 5 okaziiioon!!!

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 viti 99 Mundesi ndrimi

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:14 ,

❌SHITET E-CLASS 240*AVANTGARDE*/BENZINE+GAZ/AUTOMAT/❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

❌SHITET Renault Kangoo 1.5 tdci/VITI 2002/MANUAL❌

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:14 ,

❌SHITET E200 kompressor*AVANTGARDE* AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:23 ,

Audi A6 3.0 (204 hp) viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

VW Polo 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:22 ,

Mercedes-Benz E350 avantgarde look AMG

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:21 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21 ,

Mercedes E350 Avandgard coupe ✅ 130 mije km✅

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:20 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:20 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 18:20 ,

Mercedes-Benz c180 kompressor ⛽️Benzine+ ⛽️

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:25 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE MANUALE VITI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 15:51 ,

GOLF PLUS 2006 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 13:00 ,

shitet golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 18:29 ,

Golf V —05

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 17:19 ,

VW GOLF 6 PLUS 2010 - 2.0 TDI Automatik

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 17:14 ,

Mercedes Benz E280 EVO benzin/gaz

7 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 13:33 ,

❌SHITET C300 4MATIC*AMG-edition/VITI 2013/AUTOMAT❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 21:03 ,

VW Beetle Benzine-Gaz

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 14:36 ,

���� Okazion ✅✅ Shitet BMW 320d ✅✅

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 19:27 ,

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 22:38 ,

Shitet Nderrohet Bmw 118d Nga Italia (Me Targa)

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 11:16 ,

E200 Kompressor Benzine-GAZ Viti 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 11:08 ,

Smart Fortwo 06 Diesel automatic

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Pri 16:57 ,

Bmw 116 benzine & LPG ⛽️

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 08:34 ,

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 22:34 ,

Golf 4 gaz-benzine (STAG)

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 20:03 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 13:34 ,

Shitet Golf 4 GTI 1.8 T Benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 16:11 ,

Mercedes E350 loog AMG 2009

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 01:11 ,

SHITET GOLF 5

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 18:46 ,

SHITET GOLF 5

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 20:54 ,

E class 220

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 08:54 ,

Okazion per 5 dite

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 07:19 ,

Mercedes-Benz C 300 2013 4 Matic okazion dogan paguar

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 22:13 ,

!!!Okazion!!! Shitet Bmw 118d (Me Targa)

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 07:59 ,

C class 250 2010 me karta per 1 vit xhama zinj okazion !!

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:26 ,

Passat 4motion 4x4 1.9tdi viti 99. Shitet ose ndrohet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 09:49 ,

❌ Okazion VW GOLF 1.9 TDI / Viti 2008 ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione