Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 - Makina Të gjitha në Korçë

Audi , 6
Volvo , 4
Fiat , 3
Chevrolet , 3
Toyota , 2
BMW , 2
Seat , 2
Ford , 2
Opel , 1
Peugeot , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4 ,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:15 Makina , Korçë

Mercedes C200 Benzine+Gaz Automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C300 4MATIC����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

69 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E350 amg avandgarde

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:08 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:07 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:27 Makina , Korçë

VW golf 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:48 Makina , Korçë

GOLF 4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:10 Makina , Korçë

����Mercedes C200 Kompressor AMG LINE����

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:16 Makina , Korçë

golf

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:14 Makina , Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
21 Sht 23:09 Makina , Korçë

����❌SHITET E220 CDI AMG-LINE/AUTOMATIK❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:48 Makina , Korçë

Golf IV

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 14:48 Makina , Korçë

Golf 5Plus

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:22 Makina , Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 09:22 Makina , Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 19:39 Makina , Korçë

E300 Bluetec���� Euro 5 2008

840 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 17:30 Makina , Korçë

Golf 4 1.9 TD(I) e kuqe

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 10:22 Makina , Korçë

����❌SHITET E220 CDI/AUTOMAT/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:50 Makina , Korçë

Golf 2.8 VR6

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 21:38 Makina , Korçë

Golf 7. 1.6 Nafte

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 21:45 Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:46 Makina , Korçë

Golf 7 1.6 TDI BlueMotion

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Sht 02:42 Makina , Korçë

Shitet golf 4 ❌OKAZJON❌

18 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 22:16 Makina , Korçë

Golf 7 1.6 TDI BlueMotion

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Gush 13:29 Makina , Korçë

Audi A6 2.4 Benzine+Gaz Automat ����

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 23:30 Makina , Korçë

Golf

3 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Gush 19:23 Makina , Korçë

Golf 4 Okazionnnn

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 12:06 Makina , Korçë

MERCEDES C class 220 1997 -0692625939

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Gush 11:11 Makina , Korçë

Golf 4 ne shitje

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 16:18 Makina , Korçë

Golf 4 okazjon

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 01:03 Makina , Korçë

Okazion!! Volkswagen Golf 4 Automat

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
10 Gush 11:35 Makina , Korçë

SHITET C220 CDI EVO AUTOMAT SPORT EDITON ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 21:44 Makina , Korçë

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 16:48 Makina , Korçë

Golf 4 1.4 benzin gaz

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 23:10 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ E200 KOMPRESOR BENZIN + GAZ AUTOMAT ����

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 23:10 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ E200 KOMPRESOR ������

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:08 Makina , Korçë

BMW X5 3.0d full ndrohet

4 000 EUR

22 Korr 21:28 Makina , Korçë

okazion

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 10:11 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 18:40 Makina , Korçë

Golf 4 1.9TDI(i e kuqe)

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 11:39 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ E220 CDI EVO AUTOMAT 2008 ������

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 11:03 Makina , Korçë

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 08:08 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005 ������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 00:00 Makina , Korçë

Golf 4

25 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 23:00 Makina , Korçë

Golf 4 per shitje

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione